Poprzedni
Następny

[Wideo] Jak działa Chromecast na przykładzie wzmacniacza NAD C338

Chromecast to jeden z najczęściej stosowanych obecnie uniwersalnych standardów przesyłania obrazu i dźwięku. Występuje on w kilku postaciach, jednym razem będąc niezależnym urządzeniem podłączanym pod port AUX lub HDMI, a coraz częściej można go też spotkać jako osadzony wewnątrz urządzenia RTV wbudowany moduł. Dobrym tego przykładem urządzenia wyposażonego w odbiornik audio w standardzie Chromecast jest wzmacniacz NAD C338.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Co wybrać? Kino domowe vs system stereo | Poradnik Top Hi-Fi

Kolumny podstawkowe do 3000 zł w 2021 roku | Zestawienie Top Hi-Fi

NAD C 338 wzmacniacz zintegrowany stereo z Chromecast | Prezentacja


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: