Poprzedni
Następny

[Wideo] Głośniki bezprzewodowe do 1000 zł idealne do używania na zewnątrz | Zestawienie

Co zrobić, by w okresie jednoznacznie kojarzącym nam się z urlopem, przemieszczaniem się i relaksem, nie być skazanym tylko na głuchą ciszę? Jeśli akurat należycie do osób, które bez muzyki żyć nie mogą, naturalnym kierunkiem poza słuchawkami, które ostatnio intensywnie omawiamy, są również bezprzewodowe głośniki Bluetooth z własnym zasilaniem. Zapraszamy Państwa na zestawienie trzech przenośnych głośników bezprzewodowych z różnych przedziałów cenowych, które łączy jedna ważna cecha – z ich pomocą muzyki posłuchacie zarówno w domu, ale też poza nim.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Nowe słuchawki Bowers & Wilkins PI5 i PI7 True Wireless ANC | Napisy PL

Słuchawki Gemini czyli True Wireless od Devialet | Prezentacja

Słuchawki bezprzewodowe bluetooth do 500 zł | Zestawienie Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: