Poprzedni
Następny

[Wideo] Hegel H95 - sieciowy wzmacniacz stereo | Prezentacja

Norweski Hegel wciągu ostatnich lat szturmem zdobył serca miłośników muzyki na całym świecie, głównie za sprawą niesamowitej wydajności, klarowności brzmienia i świetnemu projektowi technicznemu ich komponentów audio. Wraz ze swoim atrakcyjnym, minimalistycznym wzornictwem i ogromną funkcjonalnością w zakresie komunikacji sieciowej, wzmacniacz H95 otwiera wiele ścieżek pozwalających słuchać muzyki na różne sposoby. Zapraszamy na prezentację wzmacniacza, który jest jedną z najgorętszych propozycji w swoim przedziale cenowym.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Najpopularniejsze kolumny głośnikowe 2020 roku | Zestawienie Top Hi-Fi

Podpowiadamy jak przygotować kable głośnikowe | Poradnik Top Hi-Fi

Wzmacniacz zintegrowany, a przedwzmacniacz i końcówka mocy | Podpowiadamy


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: