Poprzedni
Następny

[Wideo] Głośniki Bowers & Wilkins 803 D4 Diamond – dźwięk, który zapada w pamięć | Top Hi-Fi

Seria 800 Diamond to najwyższa high-endowa półka. Bowers & Wilkins od lat wyznacza nią standardy tego, co nazywamy najwyższą jakością brzmienia. Już przy okazji premiery trzeciej generacji tych glośników kilka lat temu zapanowała dość powszechna opinia, że oto w świecie high-endowego brzmienia osiągnięto absolutną doskonałość. Pójście dalej wydawało się niemożliwe. Ale wraz z wypuszczeniem na rynek czwartej odsłony doszło do kolejnego przewartościowania, a inżynierowie Bowersa po raz kolejny udowodnili, że niezależnie od tego, jak wysoko postawią sobie poprzeczkę, za jakiś czas i tak podniosą ją jeszcze wyżej.

Dzisiaj wraz z Jankiem zapraszamy Was na podróż do samego epicentrum high-endowego brzmienia. Przed Wami kolumny głośnikowe po prostu jedyne w swoim rodzaju, z rozpoznawalnym, ikonicznym już brzmieniem i designem. Oto Bowers & Wilkins 803 D4.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins 805 D4 Diamond - mały diament, duże aspiracje | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

AVM Inspiration CS 2.3 - system audio All-In-One | Top Hi-Fi

Bowers & Wilkins 804 D4 Diamond | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: