Poprzedni
Następny

[Wideo] Słuchawki Yamaha True Wireless TW-E5B – JAPOŃSKA JAKOŚĆ W KIESZENI | Top Hi-Fi

W dzisiejszym odcinku Dawid bierze na tapetę słuchawki douszne typu True Wireless od Yamahy – model TW-E5B. Słuchawki na jednym ładowaniu pracują ponad 8 godzin bez przerwy, a wraz z doładowaniem energią zmagazynowaną w etui (które służy rownież jako powerbank) ten czas wzrasta aż do 30 godzin. Wynik – co tu dużo mówić – godny podziwu. Zapraszamy na ten materiał. 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

TOP 3 słuchawek True Wireless I połowy 2022 | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Bang & Olufsen Beoplay Portal PC, PS słuchawki gamingowe dla Playstation | Recenzja Top Hi-Fi

Bowers & Wilkins Px7 S2 Blue - nauszne słuchawki bezprzewodowe w nowej odsłonie | Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: