Poprzedni
Następny

[Wideo] Głośnik bezprzewodowy multiroom Audio Pro Addon C10 MkII – Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi

W dzisiejszym odcinku z cyklu „Kobiecym Okiem” przedstawiamy Wam najnowszą generację bezprzewodowego głośnika multiroom Audio Pro Addon C10, który w tej wersji zyskał dopisek MkII. Nowoczesny, charakterystyczny dla tej marki design oraz rozbudowane funkcje sieciowe z obsługą systemów sieciowych Audio Pro, Google Cast i AirPlay 2 na czele, to główne atuty Audio Pro Addon C10 MkII, ale nie tylko...Więcej szczegółów dotyczących brzmienia i użytych technologii znajdziecie w naszym materiale. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać głośnik bezprzewodowy - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi

 

Soundbary klasy premium - Top 5 - rekomendacje Ekspertów Dobrego Brzmienia

Devialet Phantom II - prezentacja, opinia Kobiecym Okiem - Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: