Poprzedni
Następny

[Wideo] Devialet Phantom I – potęga dźwięku w kosmicznej formie | prezentacja Top Hi-Fi

Rewolucyjny, jedyny w swoim rodzaju, efektowny i efektywny, zachwycający głębokim, gęstym basem, dynamicznym brzmieniem w każdym paśmie i oryginalnym designem. W dzisiejszym odcinku omawiamy bezprzewodowy głośnik multiroom Devialet Phantom I – głośnik legendę. O jego możliwościach brzmieniowych, rozwiązaniach konstrukcyjnych, designie i zastosowanych technologiach dowiecie się z niniejszego materiału. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Audio-Technica ATH-WP900 - prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Audeze LCD-X Creator Edition - prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Bang & Olufsen Beoplay Portal PC, PS słuchawki gamingowe dla Playstation | Recenzja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: