Poprzedni
Następny

[Wideo] Copland CSA150 - topowy wzmacniacz stereofoniczny serii CSA | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Markę, której produkt chcemy dziś przedstawić już Państwo znacie. Recenzowaliśmy jakiś czas temu na łamach naszego kanału integrę CSA100 od duńskiego Coplanda. Wówczas przedstawiliśmy filozofię i spojrzenie na sprzęt według duńskiej szkoły tworzenia urządzeń audio. Więcej na ten temat znajdą Państwo we wspomnianym odcinku. W dużym skrócie: Copland nie jest potężną manufakturą, ale ciężko też o stwierdzenie, by był anonimowy – w żadnym wypadku. Dzięki swojej jakości i charakterystyce operuje raczej na zasadzie “kto ma wiedzieć, ten wie”. No i faktycznie, praktycznie każdy kto siedzi w temacie high-endu trochę dłużej i rzetelniej, kojarzy Coplanda z dobrym, niezawodnym graniem i wiele osób z dużym sentymentem odnosi się zarówno do samej marki jak i jej „archiwalnych” produktów.

Dziś jednak nie będziemy przeglądać firmowych archiwów, dziś "idzie nowe”. Tuż za omawianym modelem 100, czeka na nas integra mocniejsza, bardziej zaawansowana - Copland CSA150. Dziś po raz kolejny udamy się w high-endową podróż do Danii – pogodowo niby robi się chłodniej, ale dźwiękowo to już kompletnie inna rozmowa. Janek opowie jak ten wzmacniacz brzmi, z czym go posłuchać i dlaczego warto. Zapraszamy na nasz materiał.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Luxman L-505uXII - wzmacniacz stereo klasy High-End | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Copland CSA100 - hybrydowy wzmacniacz łączący tranzystor z lampą | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Pathos Classic One MkIII - wzmacniacz stereo inny, niż zazwyczaj | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

 


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: