Poprzedni
Następny

[Wideo] Bowers & Wilkins Factory Tour - Worthing | Seria 800 D4 Signature | Top Hi-Fi

Jednym z przyjemniejszych momentów w pracy Ekspertów Dobrego Brzmienia jest czas premier. Prezentacje nowych głośników, wzmacniaczy i innych komponentów z branży Hi-Fi zawsze dostarcza dodatkowego zastrzyku adrenaliny.
Czemu taki wstęp? Otóż niedawno swoją globalną premierę miały sztandarowe głośniki serii 800 D4 Signature. Nasi przedstawiciele – kierownicy salonów Top Hi-Fi & Video Design oraz przedstawiciele dystrybutora, firmy Audio Klan – mieli okazję na miejscu w fabryce w Worthing zobaczyć cały proces produkcyjny serii 800, a także posłuchać najnowszego szczytowego osiągnięcia inżynierii audio spod flagi Bowers & Wilkins. Zapraszamy na wideo-relację z tego wyjazdu.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Kanał Top Hi-Fi na YouTube
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Premiera Bowers & Wilkins 800 Signature | prezentacja Top Hi-Fi

Głośniki Bowers & Wilkins 802 D4 Diamond – 88 kg potęgi dźwięku | Top Hi-Fi

Bowers & Wilkins 702 S3 – nowość w każdym detalu | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: