Poprzedni
Następny

[Wideo] Bowers & Wilkins 706 S3 – kolumny podstawkowe dla wymagających | prezentacja Top Hi-Fi

Przyglądamy się bliżej doskonałym kolumnom podstawkowym, czyli Bowers & Wilkins 706 S3. To model, który – jak zapewnia producent – studyjną jakość brzmienia przenosi do Twojego domu. Precyzja, selektywność, imponująca scena, mocny, a przy tym niedominujący bas i wyraziste, klarowne soprany – tak najkrócej można by określić dźwięk, jaki dostarczają te kolumny. Więcej o ich brzmieniu, technologii, designie oraz o tym, z jakimi wzmacniaczami najlepiej ich posłuchać, dowiecie się z niniejszego materiału, do obejrzenia którego serdecznie Was zapraszamy.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.


Zobacz również inne filmy dostępne na kanale Top Hi-Fi

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio, jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

NAD M10 V2 vs. NAD C 700: TOP POJEDYNKI | prezentacja Top Hi-Fi

Bowers & Wilkins Factory Tour - Worthing | Seria 800 D4 Signature | Top Hi-Fi

Copland CSA70 – integra, która zadowoli każdego | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Promocja Bestseller
706 S3

706 S3

Bowers & Wilkins
Głośniki podstawkowe
As low as 3 333 zł Regular Price 4 799 zł i

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: