Poprzedni
Następny

[Wideo] Audio-Technica AT-LPW50PB/BTRW – gramofon i piękno analogowego brzmienia | prezentacja Top Hi-Fi

Zapraszamy na szczegółową prezentację i omówienie jednego z najlepszych na rynku gramofonów dla osób początkujących i średniozaawansowanych w kwestii analogowego brzmienia. Audio-Technica AT-LPW50PB to bez wątpienia jeden z najładniejszych gramofonów w ofercie japońskiego producenta. Model występuje w dwóch wariantach LPW50PB, czyli piano black oraz AT-LPW50BTRW, który wyróżnia się dodatkowym modułem Bluetooth oraz wyjątkowym kolorem drzewa różanego. To w pełni manualny gramofon z napędem paskowym, wbudowanym przedwzmacniaczem i wkładką MM. Więcej o technologii, możliwościach połączeniowych, a także o samej kalibracji gramofonu dowiecie się z niniejszego materiału. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.


Zobacz również inne filmy dostępne na kanale Top Hi-Fi

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio, jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Tidal Connect – prosta recepta na wysoką jakość | prezentacja Top Hi-Fi

Kolumny aktywne czy pasywne? TOP POJEDYNKI: Audio Pro vs. tradycyjne stereo | Top Hi-Fi

Wzmacniacz stereo NAD C 3050 LE – urodziny w stylu retro | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Promocja
AT-LPW50PB

AT-LPW50PB

Audio-Technica
Gramofony
Special Price 1 499 zł Regular Price 2 199 zł i
Supercena
AT-LPW50BTRW

AT-LPW50BTRW

Audio-Technica
Gramofony
Special Price 1 899 zł Regular Price 2 399 zł i

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: