Poprzedni
Następny

[Wideo] Lithe Audio – głośniki instalacyjne | prezentacja Top Hi-Fi

W dzisiejszym odcinku szczegółowo omawiamy rewelacyjne głośniki instalacyjne topowej marki Lithe Audio. Brytyjski producent posiada szeroką ofertę głośników instalacyjnych – zarówno pasywnych, jak i aktywnych. Tę drugą grupę produktową wyposażono w moduł Bluetooth lub Wi-Fi. Wszystkie rozwiązania Lithe Audio stanowią połączenie wysokiej jakości dźwięku i dyskretnego wzornictwa, dzięki czemu doskonale sprawdzą się nie tylko w domu czy biurze, ale także np. w hotelach, sklepach czy innych przestrzeniach komercyjnych. Zobaczcie nasze szczegółowe omówienie produktów i rozwiązań oferowanych przez Lithe Audio. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.


Zobacz również inne filmy dostępne na kanale Top Hi-Fi

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio, jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Głośniki instalacyjne audio od Bowers & Wilkins | Prezentacja

STAX - słuchawki elektrostatyczne i wzmacniacze Hi-End | prezentacja Top Hi-Fi

Zestaw stereo do 3000 zł do małego pokoju | rekomendacje Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: