Poprzedni
Następny

[Wideo] Bowers & Wilkins 702 S3 – nowość w każdym detalu | prezentacja Top Hi-Fi

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

W dzisiejszym odcinku zapraszamy Was na kolejną high-endową podróż z Jankiem. W towarzystwie absolutnie wyjątkowym i zupełnie nowym. Bohaterami dzisiejszego materiału są bowiem kolumny podłogowe Bowers & Wilkins 702 S3. W stosunku do poprzedniej generacji S2 zmieniło się całkiem sporo. Przeprojektowano m.in. tubę głośnika wysokotonowego – inspirując się wyraźnie najwyższą serią 800. Zmieniło się także brzmienie. A co konkretnie? Tego dowiecie się z niniejszego materiału. Zapraszamy serdecznie!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Peachtree Audio nova500 – stylowy i piekielnie wydajny | recenzja, opinia Top Hi-Fi

Wzmacniacz zintegrowany Devialet 140 PRO – precyzja po francusku | prezentacja i recenzja Top Hi-Fi

Bowers & Wilkins 700 S3 – nieustanny postęp, istotne zmiany | prezentacja Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: