Poprzedni
Następny

[Wideo] Bluesound Powernode - nowy sieciowy wzmacniacz stereo | Prezentacja

Pamiętacie nasze wcześniejsze filmy o NAD M10 i Bluesound Powernode 2i HDMI? Wspomnieliśmy wtedy, że to jedne z najpopularniejszych urządzeń tego typu w naszych salonach, a jako główne atuty wskazywaliśmy połączenie małej obudowy i mnóstwa funkcji. Nie inaczej jest w przypadku dzisiejszego bohatera, którego nazwę widzicie w tytule tego filmu. W dzisiejszym filmie omówimy kompaktowy sieciowy wzmacniacz stereo Bluesound Powernode. Zapraszamy na nasz materiał.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bluesound Node - prezentacja nowej generacji odtwarzacza strumieniowego

Jak wybrać zestaw stereo - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Jak wybrać akcesoria Hi-Fi - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: