Poprzedni
Następny

[Wideo] Bluesound BluOS - przewodnik po ekosystemie multiroom

BluOS to wielostrefowy system High Resolution Audio, który został stworzony przez tych samych inżynierów i akustyków, którzy od wielu dekad projektują audiofilskie konstrukcje NAD. Ten bezprzewodowy system hi-fi za pomocą łączności Wi-Fi umożliwia stworzenie do aż 34 niezależnych stref audio. Każdy z domowników może w tym samym czasie słuchać innej muzyki i sterować wybranym elementem systemu, znajdującym się w dowolnym pomieszczeniu.

Zapraszamy na przewodnik po urządzeniach systemu BluOS, w który wyposażone są produkty marek Bluesound i NAD Electronics

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać system multiroom - poradnik dla początkujących

Jak wybrać zestaw stereo - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Jak wybrać głośnik bezprzewodowy - poradnik dla początkujących


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: