Poprzedni
Następny

[Wideo] Bang & Olufsen BEOPLAY EQ - prezentacja, recenzja i opinia

Słuchawki Beoplay EQ zostały stworzone z myślą o komfortowym użytkowaniu na co dzień. Ich lekka, ergonomiczna konstrukcja łączy w sobie najnowsze technologie, wygodę użytkowania i trwałość. Słuchawki ważą zaledwie 8 g (każda). Bez względu na to, czy pracujesz z domu, czy też podróżujesz w interesach lub dla przyjemności, będą one doskonałym, kieszonkowym „towarzyszem” podczas ucieczki od zgiełku miasta.

W dzisiejszym filmie przyglądamy się bliżej słuchawkom True Wireless od Duńczyków. Zapraszamy na film.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać słuchawki - poradnik dla początkujących

Beosound A1 2nd Gen - kompaktowy głośnik bezprzewodowy od Bang & Olufsen | Prezentacja

Beosound Explore - wodoodporny głośnik bezprzewodowy od Bang & Olufsen | Prezentacja


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: