Poprzedni
Następny

[Wideo] Audio-Technica ATH-SQ1TW – słuchawki True Wireless – Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi

Dzisiaj Kobiecym Okiem przyglądamy się słuchawkom True Wireless ATH-SQ1TW od Audio-Techniki. Kompaktowa i bardzo lekka obudowa, nowoczesny design, wysokiej jakości dźwięk i wydajne akumulatory zapewniające czas pracy na poziomie 6,5 godziny, a z wykorzystaniem etui ładującego – nawet do 19,5.
Ponadto posiadają certyfikat IPX4, dzięki któremu niestraszny im pot czy deszcz, dlatego świetnie sprawdzą się podczas uprawiania sportu oraz wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. Zapraszamy na ten materiał. 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać bezprzewodowe słuchawki True Wireless - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi

 

Trzy głośniki bezprzewodowe do 2000 zł – Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi

3 modele słuchawek bezprzewodowych, które spodobają się Paniom
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: