Poprzedni
Następny

[Wideo] Audio Pro A28 i A38 - Soundbar killers | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Modele A28 oraz A38 to najnowsza generacja bestsellerowej serii „zabójców soundbarów”, czyli aktywnych głośników od szwedzkiego producenta Audio Pro. Wizualnie, w stosunku do poprzedników, zmieniło się niewiele, ale... to nie oznacza, że niezmieniło się nic.

Na pewno nowe głośniki oferują znacznie szersza scenę i większą głębię dźwięku niż dostępne w podobnej cenie soundbary i mogą być dla nich realną alternatywą, kiedy ważna dla Państwa jest również myzyka. Zapraszamy na film poświęcony tym dwóm modelom. 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Zestawy kina domowego skomponowane przez Ekspertów - poradnik Top Hi-Fi

Soundbary klasy premium - Top 5 - rekomendacje Ekspertów Dobrego Brzmienia

Słuchawki Audeze LCD-X Creator Edition - najbliżej dźwięku | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: