Poprzedni
Następny

[Wideo] Audio-Technica ATH-ANC900BT - jak połączyć z telefonem i zresetować

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Słuchawki z aktywną redukcją szumu cały czas zyskują na popularności. Przedstawicielem i właściwie flagową tego typu konstrukcją japońskiej marki Audio-Technica jest model ATH-ANC900BT. Często jednak rodzi się pytanie o to, jak te słuchawki sparować z telefonem czy też komputerem? Odpowiedź znajdziecie w tym krótkim materiale.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać słuchawki - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Yamaha YH-E700A słuchawki bezprzewodowe z ANC | Prezentacja

Jakie słuchawki bezprzewodowe do 1000 zł | Zestawienie Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: