Poprzedni
Następny

[Wideo] Audio Pro G10 - głośnik bezprzewodowy z Google Cast | Kobiecym Okiem

Sterowany głosowo głośnik Audio Pro G10 umożliwia komfortową obsługę głośnika bez użycia rąk. Wbudowany asystent głosowy Google sprawia, że można poprosić o wykonanie nawet ponad miliona różnych czynności. Z kolei AirPlay 2 i Google Cast pozwolą dodać G10 do systemu multiroom z innymi głośnikami kompatybilnymi z AirPlay 2 oraz Google Cast.
Jakie wrażenie zrobił na przedstawicielce płci pięknej? W dzisiejszym filmie Edyta opowie jakie atuty z jej perspektywy posiada ten głośnik bezprzewodowy od Szwedów.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Sonoro Lounge - system audio All-In-One | Kobiecym Okiem

Wzmacniacze stereo, które spodobają się Paniom | Kobiecym Okiem

3 sposoby na słuchanie muzyki z Internetu | Zimowe inspiracje 2021
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: