Poprzedni
Następny

[Wideo] Audeze Maxwell – słuchawki gamingowe klasy Hi-Fi | prezentacja Top Hi-Fi

Audeze Maxwelll to gamingowe planarne słuchawki klasy premium. Wśród słuchawek do gier wyróżniają się nie tylko designem, który nie kłuje w oczy jaskrawo-kolorowymi diodami, ale i brzmieniem – z głębokim i melodyjnym basem oraz precyzyjną średnicą i pełnymi detali tonami wysokimi. Do tego Audeze Maxwell są kompatybilne z systemem Dolby Atmos w wersji na Xbox oraz technologią Tempest 3D dla użytkowników PlayStation. Ale na gamingu możliwości Audeze Maxwell się nie kończą – to także świetne słuchawki dla melomanów. Więcej informacji na ich temat znajdziecie w niniejszym materiale. Zapraszamy serdecznie!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bang & Olufsen Beoplay Portal PC, PS słuchawki gamingowe dla Playstation | Recenzja Top Hi-Fi

Top Pojedynki: Bang & Olufsen BEOPLAY EX vs HX | Porównanie Top Hi-Fi

Bowers & Wilkins Px7 S2 vs. Px8 | TOP POJEDYNEK Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Nowość
Maxwell (PlayStation)

Maxwell (PlayStation)

Audeze
Słuchawki gamingowe
1 599 zł
Nowość
Maxwell (Xbox)

Maxwell (Xbox)

Audeze
Słuchawki gamingowe
1 699 zł

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: