Poprzedni
Następny

[Wideo] Bluesound Node X – najlepszy streamer w jubileuszowym wydaniu | prezentacja Top Hi-Fi

Z okazji 10. urodzin marka Bluesound wypuściła limitowaną edycję kultowego streamera. Node X Anniversary Edition to streamer idealny – wielofunkcyjne urządzenie, które w układzie wzmocnienia dla słuchawkowego wyjścia analogowego oferuje high-endową technologię THX AAA™. Podłączyć do niego można zarówno źródła analogowe, jak i cyfrowe, a dzięki portowi HDMI eARC – podłączymy także telewizor. Na pokładzie znajduje się m.in. nowoczesny przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre 9028Q2M oraz oczywiście kultowy system BluOS, z którym nieprzebrane zasoby muzyczne popularnych systemów streamingowych będziemy mogli słuchać dosłownie w całym domu.
Więcej o jego możliwościach, brzmieniu i rozbudowanych funkcjonalnościach dowiecie się z niniejszego materiału. Serdecznie zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Kanał Top Hi-Fi na YouTube
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Tidal Connect – prosta recepta na wysoką jakość | prezentacja Top Hi-Fi

Streamer NAD CS1 – funkcje sieciowe dla każdego | prezentacja Top Hi-Fi

Wzmacniacz stereo NAD C 3050 LE – urodziny w stylu retro | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Supercena Nowość
NODE X

NODE X

Bluesound
Odtwarzacze sieciowe
Special Price 2 999 zł Regular Price 3 799 zł i
Prosimy o kontakt

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: