Poprzedni
Następny

[Wideo] Yamaha Aventage RX-A4A – amplituner gotowy na wszystko | prezentacja Top Hi-Fi

Yamaha Aventage RX-A4A to wielokanałowy amplituner kina domowego, który świetnie poradzi sobie także w zestawie stereo. Urządzenie w pełni obsługuje rozdzielczość obrazu 4K i 8K – wszystko dzięki implementacji standardu HDMI 2.1, przy okazji którego amplituner zyskał wsparcie dla trybów dedykowanych graczom. Po więcej informacji dotyczących brzmienia, designu, złącz i funkcjonalności – zapraszamy do niniejszego materiału. Opowiemy w nim także o tym, z jakimi głośnikami warto posłuchać Yamaha Aventage RX-A4A.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Kanał Top Hi-Fi na YouTube
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Kino domowe vs. stereo | Yamaha RX-V4A vs Yamaha A-S501 | Top Pojedynki Top Hi-Fi

Kino domowe Yamaha – amplitunery warte uwagi | prezentacja Top Hi-Fi

3 zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Tesi 661 | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Supercena
MusicCast RX-A4A

MusicCast RX-A4A

Yamaha
Amplitunery AV
Special Price 6 579 zł Regular Price 9 999 zł i

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: