Poprzedni
Następny

Indiana Line na targach BAV Hi-End Show 2023

W lipcu br. w Bangkoku odbyły się targi BAV Hi-End Show 2023, podczas których uczestnicy mogli posłuchać i zapoznać się z licznymi zaawansowanymi urządzeniami audio. Wśród nich były kolumny głośnikowe Indiana Line, takie jak Tesi 561, Nota 260 X, Nota 550 X, Diva 262 i DJ 310.

Indiana Line na targach BAV Hi-End Show 2023

Indiana Line to ceniona włoska marka, która istnieje od ponad 45 lat. Celem projektantów niezmiennie pozostaje najwyższa jakość wykonania połączona z racjonalnym wykorzystaniem poszczególnych podzespołów. Dzięki temu udało się osiągnąć brzmienie daleko wykraczające poza parametry dostarczane przez konkurencyjne głośniki w podobnym przedziale cenowym.

Przekonać się o tym mogli odwiedzający tegoroczną edycję targów BAV Hi-End Show 2023 w Bangkoku, gdzie zaprezentowane zostały głośniki Indiana Line, co można zobaczyć na poniższym filmie z tego wydarzenia.

Indiana Line na targach BAV Hi-End Show 2023

Indiana Line na targach BAV Hi-End Show 2023

Więcej na temat prezentowanych kolumn dowiesz się z filmów na naszym kanale YouTube.

Indiana Line Tesi 661

Indiana Line DJ 310

Kolumny Indiana Line dostępne są w salonach Top Hi-Fi & Video Design, gdzie można je przetestować. Wystarczy umówić się na odsłuchy. Obecni na miejscu specjaliści pomogą w przeprowadzeniu testów i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z oferowanym sprzętem.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: