Poprzedni
Następny

Urządzenia Rotel Michi Series 2 już dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Na początku drugiego kwartału tego roku firma Rotel ogłosiła wprowadzenie na rynek trzech nowych audiofilskich komponentów pod szyldem Michi by Rotel – X3 Series 2, X5 Series 2, P5 Series 2. Są one jednocześnie nową generacją cenionych modeli X3, X5 i P5. Wspomniane urządzenia z serii Michi Series 2 są już dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design i w sklepie internetowym tophifi.pl, natomiast szersza dostępność modelu P5 S2 spodziewana jest w drugiej połowie września br.

Michi by Rotel Series 2

Urządzenia nowej generacji powstały z zachowaniem najwyższych standardów jakości przyjętych przez japońskiego producenta. Charakteryzują się eleganckim i stylowym wzornictwem, jednocześnie mocno odwołującym się do swoich poprzedników. Jednak pod względem konstrukcyjnym we wszystkich trzech nowych modelach Michi Series 2 zastosowano łącznie ponad 300 ulepszonych komponentów.

Wzmacniacz zintegrowany Michi X3 Series 2

W nowej, udoskonalonej linii hi-endowych urządzeń Michi znalazły się także dwa wzmacniacze zintegrowane. Mniejszy z nich – pracujący w klasie AB Michi X3 S2 – to następca wzmacniacza z 2020 roku. Charakteryzuje się mocą 350 W na kanał (przy 4 omach). Nowe, ulepszone komponenty przełożyły się w wypadku tego modelu na poprawę szczegółowości brzmienia i pozwoliły uzyskać niezwykle szeroką scenę dźwiękową. Michi X3 Series 2 ma, podobnie jak P5 S2, wbudowane złącze PC-USB i moduł Bluetooth ze wsparciem dla kodeków aptX HD i AAC.

Michi X3 Series 2

Wzmacniacz zintegrowany Michi X5 Series 2

Większy z dwójki wzmacniaczy zintegrowanych należących do nowej generacji Michi by Rotel, czyli X5 S2 to konstrukcja ważąca niemal 44 kg i zapewniająca moc aż 600 W na kanał (przy 4 omach). Podobnie jak X3 S2 pracuje w klasie AB i ma zintegrowany moduł Bluetooth oraz gniazdo PC-USB, a ponadto zbalansowane wejście 2 x XLR. Nie zabrakło także sekcji przedwzmacniacza gramofonowego, która w tym modelu jest kompatybilna zarówno z wkładkami typu MM (od ang. Moving Magnet), jak i MC (od ang. Moving Coil).

Michi X5 S2

Przedwzmacniacz Michi P5 Series 2

Michi P5 Series 2 to nowa edycja przedwzmacniacza, który na rynku zadebiutował już w 2019 roku. Jest to niezwykle funkcjonalne urządzenie, wyposażone w liczne złącza cyfrowe i analogowe. Ma m.in. 3 wejścia cyfrowe koaksjalne i optyczne oraz 4 wejścia analogowe (2 x RCA) oraz wejście gramofonowe, złącze PC-USB i moduł Bluetooth. Pracuje w oparciu o dwa 8-kanałowe moduły DAC ESS Sabre ES9028PRO, gwarantujące wysoką efektywność pracy urządzenia i detaliczność odtwarzanych dźwięków, a wszystko przy zachowaniu odpowiedniego poziomu sygnału do szumu.

Michi P5 Series 2

Zapraszamy do salonów

Wszystkie trzy modele Michi Series 2 otrzymały certyfikat Roon Tested i wykorzystują zaawansowane układy C/A firmy ESS Technology, zapewniające przetwarzanie sygnału audio z rozdzielczością do 32 bit i częstotliwością próbkowania do 768 kHz. Istotne są jednak nie tylko dane techniczne, ale także brzmienie. Jeśli chcesz bliżej poznać sprzęt Michi by Rotel nowej generacji, zapraszamy do kontaktu z dogodnym dla Ciebie salonem stacjonarnym Top Hi-Fi & Video Design.

Po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym umówieniu się, możliwe jest sprawdzenie w praktyce modeli Michi Series 2 w wybranym punkcie sprzedaży. Wszystko w specjalnie do tego przygotowanym pomieszczeniu odsłuchowym i w połączeniu z odpowiednio dobranym zestawem głośnikowym oraz elektroniką.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: