Poprzedni
Następny

[Wideo] BluOS – system multiroom na początek | prezentacja Top Hi-Fi

BluOS, czyli jeden z najpopularniejszych i najlepszych systemów multiroom na rynku. Za jego pomocą możemy bezprzewodowo łączyć ze sobą różne urządzenia audio, takie jak amplitunery, wzmacniacze, streamery czy głośniki aktywne. BluOS kojarzony jest głównie z dwiema markami Bluesound i NAD, które zresztą ściśle ze sobą współpracują. W dzisiejszym odcinku przyjrzymy się bliżej możliwościom, jakie daje ten bezprzewodowy system domowej rozrywki. Zapraszamy serdecznie!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.


Zobacz również inne filmy dostępne na kanale Top Hi-Fi

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio, jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Głośniki Bluetooth House of Marley Get Together 2 - nowa generacja | prezentacja, opinia Top Hi-Fi

Bluesound Pulse 2i – niebieska moc w maxi opakowaniu | prezentacja Top Hi-Fi

Audio Pro C5 MkII - głośni bezprzewodowy o wielu możliwościach | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: