Poprzedni
Następny

RMB-1585MKII i RMB-1587MKII – nowe wielokanałowe wzmacniacze mocy marki Rotel

Rotel ma przyjemność zaprezentować dwa najnowocześniejsze wzmacniacze mocy do systemów wielokanałowych – RMB-1585MKII i RMB-1587MKII. Nowe urządzenia urzeczywistniają bogate dziedzictwo i tradycję opatentowanej technologii wzmocnienia klasy AB, skrupulatnie wykonanej w celu spełnienia najwyższych standardów jakości.

Wzmacniacz mocy Rotel RMB-1585MKII

RMB-1587MKII – 7-kanałowy wzmacniacz klasy AB

RMB-1587MKII zapewnia 7-kanałowe wzmocnienie klasy AB – o mocy 155 W na kanał (8 omów). Wzmacniacz osiąga moc 250 W na kanał przy 4 omach, natomiast w trybie stereo może wartość ta wynosi nawet 335 W.

Wielokanałowy wzmacniacz mocy Rotel RMB-1587MKII

Wzmacniacz zasilany jest przez dwa wysokoprądowe transformatory toroidalne, napędzające 8 wysokowydajnych kondensatorów magazynujących, co zapewnia wyjątkową rezerwę mocy wynoszącą 120 000uF. Architektura zasilacza zapewnia głęboki, kontrolowany i bogaty bas, nawet w przypadku najbardziej wymagających głośników. Zgodnie z architekturą projektową MKII firmy Rotel, RMB-1587MKII zawiera zarówno ulepszenia obwodów, jak i poszczególnych komponentów w stopniach zasilania i wzmacniacza.

We wzmacniaczu RMB-1587MKII znalazło się wygodne, automatycznie przełączane wejścia zbalansowane XLR i RCA, a także wejście i wyjście wyzwalacza 12 V dla uproszczonej kontroli mocy. Aby zoptymalizować chłodzenie, urządzenie wyposażono w cztery sterowane termostatem, ultra ciche wentylatory o zmiennej prędkości.

RMB-1585MKII – 5-kanałowy wzmacniacz klasy AB

Druga z nowości, model RMB-1585MKII, zapewnia niezwykłą wydajność dzięki 5-kanałowemu klasycznemu wzmocnieniu klasy AB firmy Rotel. Wzmacniacz bez wysiłku dostarcza 210 W na kanał przy 8 omach i imponujące 340 W na kanał przy 4 omach, przy wysterowaniu wszystkich kanałów. Przy wysterowaniu dwóch kanałów wzmacniacz osiąga jeszcze więcej, gwarantując zdumiewającą moc 440 W na kanał i zapewniając optymalną dystrybucję mocy nawet w ekstremalnych warunkach obciążenia.

Wzmacniacz mocy Rotel RMB-1585MKII

Wykorzystując podwójne, produkowane we własnym zakresie, ponadwymiarowe transformatory toroidalne i osiem wysokowydajnych kondensatorów o łącznej pojemności 120 000uF, RMB-1585MKII wytwarza kontrolowany, głęboki bas, zachowując jednocześnie finezję i szczegółowość w zakresie średnich i wysokich częstotliwości. Wzmacniacz cechuje się też unowocześnionymi obwodami zasilacza i stopnia wzmocnienia, czerpiąc z zalet zaawansowanej architektury projektowej MKII japońskiego producenta.

Na tylnym panelu znajduje się przełącznik, który umożliwia skonfigurowanie urządzenia jako 3-kanałowego wzmacniacza obsługującego tryb Bi-Amp dla kanałów 1+2 i 4+5. RMB-1585MKII oferuje ponadto oferuje wszechstronną obsługę wejść zbalansowanych XLR i RCA, z automatycznym przełączaniem na podłączone wejścia. Zawiera również wejście i wyjście wyzwalacza 12 V dla uproszczonej kontroli mocy. O odpowiednie chłodzenie dbają cztery wentylatory o bardzo niskim poziomie hałasu i zmiennej prędkości.

Dostępność

Przewidziana dostępność nowych wzmacniaczy mocy Rotel RMB-1585MKII i RMB-1587MKII to w drugiej połowie 4. kwartału br.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: