Poprzedni
Następny

Trzy konstrukcje Bowers & Wilkins nagrodzone przez magazyn „T3”

Bowers & Wilkins

Redakcja magazynu „T3” wraz z czytelnikami wybrała najlepsze produkty ze świata technologii 2019 roku. W plebiscycie docenione zostały trzy urządzenia Bowers & Wilkins: dwie konstrukcje z serii Formation – system głośnikowy Duo i głośnik multiroom Wedge – oraz słuchawki nauszne PX5.

Tak jak co roku redakcja miesięcznika „T3” przy pomocy czytelników podsumowała minione 12 miesięcy w świecie najnowszych technologii, nagradzając wyróżniające się produkty. Organizowany przez magazyn plebiscyt wyłania „najlepszego z najlepszych” w kilkunastu zaproponowanych przez redakcję kategoriach.

W edycji podsumowującej poprzedni rok szerokie uznanie wzbudziły znakomite możliwości brzmieniowe i estetyczne urządzeń Bowers & Wilkins, czego potwierdzeniem są nagrody w aż trzech kategoriach.

Bowers & Wilkins PX5

Bezprzewodowe słuchawki PX5 zwyciężyły w kategorii „Słuchawek nausznych roku”. Model ten doceniono za jego piękno, wytrzymałość i adaptacyjny układ redukcji hałasu, który automatycznie dostosowuje intensywność ANC do poziomu i natężenia odgłosów otoczenia. Ponadto przetworniki o średnicy 35 mm stanowią prawdziwe mistrzostwo w dziedzinie inżynierii dźwięku, a bateria PX5 pozwala na ponad 25 godzin ciągłego słuchania ulubionej muzyki.

Kolejne wyróżnienia przypadły dwóm urządzeniom Bowers & Wilkins z serii Formation.

Bowers & Wilkins Formation Wedge

Tytuł „Design roku” przypadł Formation Wedge – bezprzewodowy głośnik brytyjskiej marki, który zdobył serca redakcji magazynu „T3”, określono jako sprzęt „z pogranicza sztuki użytkowej i nowoczesnej”. Jednak nieoczywisty, odważny design to nie wszystko – Wedge dostarcza również głębokie, wielowymiarowe i dynamiczne brzmienie.

Bowers & Wilkins Formation Duo

Z kolei „Innowacją roku” zostały podstawkowe kolumny głośnikowe Formation Duo. Wśród jurorów uznanie wzbudziły zastosowane membrany Continuum sprawiające, że słuchacz może znaleźć się w samym centrum muzyki. Uznanie wzbudziła również technologia multiroom Formation, która w odróżnieniu od klasycznych systemów opiera się na sieci MESH, w ten sposób usprawniając przesyłanie sygnału muzycznego i eliminując zakłócenia.

Zachęcamy od odwiedzenia jednego z naszych salonów, gdzie osobiście można przekonać się o atutach nagrodzonych urządzeń.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: