Poprzedni
Następny

[Wideo] Top Pojedynki: Peachtree Audio nova300 vs Hegel H190 | porównanie Top Hi-Fi

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Zapraszamy na drugi odcinek naszego nowego cyklu TOP POJEDYNKI. Tym razem naprzeciw siebie staną dwa wzmacniacze. Pierwszy to pracujący w klasie D wzmacniacz zintegrowany Peachtree Audio nova300. Drugi to sieciowy wzmacniacz zintegrowany pracujący Hegel H190. Jak brzmi każdy z nich, w jakich gatunkach muzycznych czują się najlepiej, jakie oferują możliwości konfiguracyjne i w połączeniu z jakimi kolumnami pokazują pełnię swoich możliwości – tego wszystkiego dowiecie się z niniejszego materiału. Serdecznie zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Peachtree Audio nova500 – stylowy i piekielnie wydajny | recenzja, opinia Top Hi-Fi

Kolumny głośnikowe Mission 770: retro-wygląd, świeże brzmienie | Prezentacja i recenzja Top Hi-Fi

Top Pojedynki: NAD C 399 vs NAD M10v2 | porównanie Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: