Poprzedni
Następny

Top Hi-Fi oficjalnym sponsorem Fifa Virtual Pro Association

Fifa Virtual Pro Association (FVPA) to oficjalne rozgrywki wirtualnych klubów w grze FIFA na platformach: PC, Playstation & Xbox. W nadchodzącym sezonie FVPA udział weźmie ponad 100 klubów na 3 platformach, co znaczy, że ponad 1000 wirtualnych graczy znalazło swoje kluby.

Top Hi-Fi sponsorem FVPA

Co sezon czołowe kluby wszystkich platform biorą udział w rozgrywkach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europejskiej. Kluby z Polski walczą o najwyższe trofea, a reprezentacja Polski bierze regularny udział w meczach o Mistrzostwo Świata i Europy.

Obecnie polskie kluby znajdują się na drugim i trzecim miejscu w międzynarodowym zestawieniu dla platformy Playstation 4, te same pozycje zajmują polskie ekipy grające na Xboxie, natomiast na PC polski klub Vespertilio znajduje się na pierwszym miejscu z gigantyczną przewagą punktową nad następnym w rankingu Overtime eSports z Francji. Trzecie miejsce zajmuje polski klub Paradise.

Rywalizacji sportowej zawsze towarzyszą emocje, z kolei emocje tworzy atmosfera, której nie można oddać bez dźwięku. Dlatego postanowiliśmy wesprzeć FVPA i zadbać o właściwa oprawę dźwiękową rozgrywek. ­– powiedział Konrad Wiśniewki, odpowiedzialny za marketing i e-commerce w Top Hi-Fi & Video Design.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: