Poprzedni
Następny

Dwie legendy audio ogłosiły współpracę

Abbey Road Studios i Bowers & Wilkins ogłosiły nawiązanie partnerstwa, ponownie łącząc ze sobą dwie najbardziej doceniane w świecie audio marki.

Abbey Road Studios i Bowers & Wilkins

Dzięki porozumieniu firma Bowers & Wilkins otrzymała tytuł oficjalnego partnera Abbey Road Studios, a głośniki odsłuchowe oraz słuchawki brytyjskiego producenta trafią do legendarnego studia. Wybór został uzasadniony wieloletnim zaangażowaniem firmy Bowers & Wilkins w budowę najwyższej kasy sprzętu audio do użytku domowego, jak i studyjnego. Referencyjne kolumny trafią do Studia Jeden, Dwa i Trzy, jak również do nowopowstałych studiów The Gatehouse i The Front Room.

Abbey Road Studios będzie korzystać z flagowego modelu kolumn Bowers & Wilkins z serii 800 Diamond, 800 D3, które z zostały określone przez jego przedstawicieli „najdokładniej reprodukującymi dźwięk głośnikami w historii studia”. To kolejne świadectwo, po zachwytach prasy branżowej, potwierdzające, że kolumny Bowers & Wilkins nie mają sobie równych w odwzorowywaniu dźwięku o jakości zadowalającej techników nagraniowych i samych artystów.

Bowers & Wilkins 800 D3

Ta informacja świadczy o przywiązaniu studia Abbey Road do wysokich standardów w jakości dźwięku oraz zapewnienia najlepszych warunków pracy nagrywającym w legendarnym studiu artystom. Aby osiągnąć ten cel w całym Abbey Road Studios zainstalowane zostaną produkty Bowers & Wilkins, w tym światowej sławy model 800 D3, zapewniający najdokładniejsze możliwe wrażenia dźwiękowe.

W ramach nowego partnerstwa obie marki będą współpracować nad inicjatywami inżynieryjnymi, łącząc zespoły, aby wspólnie sprostać zadaniu, jakim jest stworzenie jak najdokładniejszych nagrań i odsłuchów, zarówno w przypadku studia nagraniowego, jak i domu.

Bowers & Wilkins 800 D3

- Cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę audio z Bowers & Wilkins, firmą która podziela naszą pasję do twórczej doskonałości, innowacji i najwyższej jakości dźwięku. Współpracując z firmą Bowers & Wilkins, nasi inżynierowie mogą nadal dostarczać naszym klientom najlepsze studyjne warunki do tworzenia muzyki, a także zapewnić, że pasję i kunszt, które są wkładane w każde nagranie, można przenieść również w warunki domowe, zgodnie z intencjami artysty – powiedziała Isabel Garvey, szef Abbey Road Studios.

Jesteśmy podekscytowani faktem, że Abbey Road Studios i Bowers & Wilkins współpracują ze sobą. Jesteśmy pasjonatami i nasza misją jest dostarczanie najdokładniejszego dźwięku o najwyższej jakości. Poczynając od najbardziej wymagających środowisk studyjnych na świecie, kończąc na domach zwyczajnych ludzi. Abbey Road Studios ma niesamowitą spuściznę i umiejętność przyciągania najbardziej utalentowanych muzyków ostatnich 86 lat. Cieszymy się, że możemy przyczynić się do podniesienia jakości dźwięku dla nowej generacji muzyków, aby mogli komfortowo pracować w tych legendarnych studiach – wtórował mu Gideon Yu, dyrektor generalny Bowers & Wilkins.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: