Poprzedni
Następny

Mission QX-1 na piątkę z plusem

Mission zaprezentowało kolumny głośnikowe z serii QX. Ta najnowsza gama jest zwieńczeniem 40 lat doświadczenia firmy w branży audio. Oddaliśmy najmniejszy model w ręce specjalistów z portalu audiostero.pl.

Mission QX-1

Seria QX łaczy zaawansowaną inżynierię z atrakcyjnym i unikatowym wzornictwem. Opracowane od podstaw rozwiązania konstrukcyjne, pozwoliły stworzyć serię kolumn głośnikowych, które dostarczają angażujący i emocjonujący dźwięk, niezależnie od gatunku odtwarzanej muzyki. To teoria.

Mission QX-1

Etatowy tester audiostero.pl Marcin Olszewski podpiął najmniejszy model serii – kolumnę podstawkową QX-1 - do swojego systemu i w ponad dwudziestometrowym pomieszczeniu QX-1 zaprezentowały dźwięk o wolumenie, jakiego po tak niepozornych kolumienkach raczej nie należało się spodziewać.(…) śmiem twierdzić, iż Mission grają zdecydowanie lepiej niż wyglądają a wyglądają przecież świetnie.

Więcej w recenzji na audiostero.pl

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: