Poprzedni
Następny

Test bezprzewodowych słuchawek ATH-M50xBT

ATH-M50xBT

„Amerykański rozmach i hollywoodzka spektakularność” – tak specjaliści ze strony audiostereo.pl w swojej recenzji przedstawili słuchawki ATH-M50xBT od Audio-Techniki.

Model ATH-M50xBT łączy sygnaturę brzmieniową profesjonalnych słuchawek studyjnych ATH-M50x z zaletami bezprzewodowej łączności. Przekonał się o tym Marcin Olszewski podczas przeprowadzonych testów na stronie audiostereo.pl: „Solidna konstrukcja mechaniczna, świetna izolacja akustyczna i przede wszystkim wciągające dynamiczne brzmienie sprawdzają się bowiem nie tylko w studiach, lecz również wszędzie tam, gdzie chcemy choć na chwilę (…) być sam na sam z ulubioną muzyką w możliwie najwyższej jakości”.

ATH-M50xBT

Autor stwierdził nawet, że „pomimo swojego japońskiego rodowodu słuchawki ATH-M50xBT grają (…) z iście amerykańskim rozmachem i hollywoodzką spektakularnością”. Co więcej, model od Audio-Techniki wyróżnia się długim czasem pracy baterii: „Deklarowany przez producenta 35-40 godzinny czas pracy okazuje się całkowicie wystarczający na mniej więcej standardowy tydzień pracy” – możemy przeczytać na stronie audiostereo.pl.

Słuchawki ATH-M50xBT są dostępne w naszej sieci salonów Top Hi-fi & Video Design do końca maja w promocyjnej cenie 888 zł, natomiast z pełną recenzją można zapoznać się tutaj.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: