Poprzedni
Następny

„Centrum zarządzania naszego audiowizualnego świata” – Test wzmacniacza zintegrowanego Hegel H90

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H90

Testy wzmacniacza zintegrowanego H90 przeprowadzone przez specjalistów ze strony „AudioStereo” pokazały, że Hegel sprostał wysokim oczekiwaniom coraz bardziej wymagających odbiorców.

H90 oferuje dynamiczny dźwięk o mocy 60 W na kanał, a dzięki udoskonalonej technologii SoundEngine2 redukuje zniekształcenia jeszcze skuteczniej niż poprzednie urządzenia norweskiej firmy. Marcin Olszewski na stronie „AudioStereo” stwierdził, że wzmacniacz zintegrowany H90 „w niepozornej wzorniczo i niewielkiej gabarytowo obudowie łączy w sobie angażujące brzmienie, świetną dynamikę oraz ponadprzeciętną uniwersalność”.

Autor pokusił się także o wniosek, że produkt Hegla „reprezentuje poziom zarezerwowany do niedawna dla zdecydowanie droższych konstrukcji”. Dodatkowo dzięki zaawansowanej sekcji cyfrowej model H90 „ma szansę stać się przysłowiowym centrum zarządzania naszego audiowizualnego świata”.

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H90

Aby w pełni korzystać z możliwości H90 wystarczy podłączyć wzmacniacz zintegrowany do np. telewizora, telefonu lub gramofonu, dodać parę głośników i zacząć cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem.

Do przeczytania pełnych testów odsyłamy tutaj.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: