Poprzedni
Następny

Przewodniki do głośników bezprzewodowych Vifa

Vifa

Głośniki bezprzewodowe od firmy Vifa cechują się kompaktową formą, charakterystycznym skandynawskim wzornictwem oraz wysokiej jakości brzmieniem. Duński producent, z myślą o swoich użytkownikach, przygotował specjalne przewodniki w formie krótkich filmików, które mogą ułatwić np. instalację, konfigurację, czy odkrycie nowej funkcji danego urządzenia.

Reykjavik

Choć Reykjavik w gamie produktowej marki Vifa jest najmniejszym głośnikiem Bluetooth, to dostarcza naturalne, pełnowymiarowe brzmienie, które swobodnie można zabrać ze sobą. Oryginalny kształt zapewnia emisję sygnału audio we wszystkich kierunkach, w zakresie 360 stopni, co pozwala na cieszenie się muzyką w każdym zakątku pomieszczenia.

Helsinki

Dzięki wykorzystaniu dwóch pasywnych radiatorów w parze głośników niskotonowych z płaskimi membranami warstwowymi, Helsinki dostarczają mocny, głęboki bas. Głośnik bezprzewodowy został wykonany z ekskluzywnych materiałów, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały. Projektanci postarali się, aby model Helsinki był odporny na wodę. Funkcjonalność urządzenia zwiększa skórzany pasek, pozwalający na np. łatwiejsze przenoszenie Helsinek ze sobą.

Oslo

Za wysoką jakość dźwięku Oslo odpowiada rozbudowany moduł nagłośnienia: dwa przetworniki szerokopasmowe, dwa niskotonowe i dwa pasywne radiatory. Głośnik bezprzewodowy mimo niewielkich rozmiarów obudowy jest w stanie odtworzyć dźwięk z zakresu 55 Hz-18 kHz, gwarantując zachowanie brzmienia na poziomie porównywalnym z jakością CD.

Copenhagen 2.0

Urządzenie za pomocą Bluetooth aptX HD, AirPlay lub DLNA (Wi-Fi Direct) można połączyć z dowolnym smartfonem, tabletem lub komputerem PC/Mac. Nowością w stosunku do pierwszej wersji Copenhagen jest dodanie systemu multiroom Vifa HOME – w ten sposób można stworzyć strefę złożoną z kilku głośników Vifa, czerpiących muzykę z serwisów strumieniowych takich jak np. Tidal, czy Spotify.

Stockholm 2.0

Podobnie jak w przypadku modelu Copenhagen 2.0Stockholm 2.0 także oferuje system multiroom Vifa HOME. Model Stockholm 2.0 zapewnia najwyższej jakości dźwięk poprzez zastosowanie dwóch głośników wysokotonowych z miękkimi kopułkami, dwóch średniotonowych z aluminiowymi membranami oraz cztery niskotonowe z płaskimi membranami warstwowymi. Do urządzenia został dołączony poręczny pilot zdalnego sterowania odlewany z cynku.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: