Poprzedni
Następny

Test Sonoro Meisterstück

Sonoro Meisterstück

Najświeższą konstrukcją przetestowaną przez specjalistów ze strony audiostereo.pl jest Meisterstück. I choć lista dostępnych funkcji oferowanych przez uniwersalny system all-in-od Sonoro zrobiła na autorze ogromne wrażenie, to jego pochlebne opinie znacznie wykraczają poza funkcjonalność urządzenia.

Dzięki Sonoro Meisterstück możemy stworzyć nowoczesne centrum rozrywki. Michał Olszewski z audiostereo.pl zauważył, że „zastanawiając się nad urządzeniem mogącym spełnić oczekiwania domowników warto do listy dopisać Sonoro Meisterstück (…), gdyż ustawionej przez niego poprzeczki większość konkurentów nie będzie w stanie przeskoczyć”. Autor uzasadnił swoje zdanie „podziwem” wobec funkcjonalności dostępnych w urządzeniu, dynamicznym brzmieniem oraz zdolnością do kreowania sceny dźwiękowej:

„Na pochwałę zasługuje również spójność i homogeniczność przekazu – wysokie tony i średnicę nader zgrabnie zszyto z grającym i dmuchającym w podłoże basowcem, przez co nawet najbardziej szaleńcze muzyczne pasaże nie są w stanie zmusić Sonoro do „rozciągnięcia peletonu”, czy też powstania wyraźnego rozchodzenia się całości ‘na szwach’” – wyjaśnił Olszewski.

Sonoro Meisterstück

Odtwarzana muzyka w Sonoro Meisterstück może pochodzić ze źródeł analogowych, serwisów strumieniowych lub nawet źródeł cyfrowych. Ponadto dostępny jest tuner radia DAB+, FM i internetowego, a w konstrukcję wbudowano także odtwarzacz płyt CD, który czyta nie tylko normalne dyski, ale również te z nagranymi plikami mp3.

Sonoro Meisterstück jest dostępne w salonach Top Hi-Fi Video & Design, natomiast z pełnymi testami można zapoznać się tutaj.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: