Poprzedni
Następny

Test Audio-Technica ATH-MSR7b

Audio-Technica ATH-MSR7b

Audio-Technica ATH-MSR7b to kolejna konstrukcja, która została przetestowana, tym razem przez Jakuba Łopatko z bloga audiofanatyk.pl. Te uniwersalne słuchawki wywołały na autorze na tyle duże wrażenie, że doczekały się oficjalnej rekomendacji.

ATH-MSR7b to udoskonalona wersja popularnego modelu ATH-MSR7 z serii Sound Reality. W nowych słuchawkach wprowadzono kilka zmian, jak zaznacza recenzent „MSR7b są lżejsze, wygodniejsze, z mocniejszym basem, bez skrzypienia i z kablem symetrycznym”. Autor zwraca także uwagę, że ulepszona konstrukcja to „przykład rozsądnie przeprowadzonego progresu w ramach modelu sprawdzonego i dobrze do tej pory przyjętego na rynku”.

Ponadto na stronie audiofanatyk.pl możemy przeczytać, że w ATH-MSR7b „zaimplementowano pewne usprawnienia do praktycznie każdego elementu ich konstrukcji”:

„Kabel symetryczny oferuje poprawny transport sygnału do każdego przetwornika jednocześnie. Lżejsza konstrukcja, słabszy docisk oraz pozbycie się elementów potencjalnie skrzypiących – wszystko na plus. Także i co do mocniejszego basu jestem jak najbardziej zadowolony”.

Audio-Technica ATH-MSR7b

W podsumowaniu Pan Łopatko przyznał rekomendację dla ATH-MSR7b:

„Słuchawki są moim zdanie bardzo dopracowaną konstrukcją, a producent sumiennie popracował nad jej bolączkami, także za to wyrazy szacunku z mojej strony i rekomendacja dla po prostu dobrych, sprawdzonych (…), słuchawek”.

Do wyrobienia własnego zdania na temat ATH-MSR7b zapraszamy na odsłuchy do naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design, natomiast z pełną recenzją można zapoznać się tutaj.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: