ATH-MSR7b czarne

Kategoria
Słuchawki nauszne
Ocena
2 recenzje
949
sztuka
1 199 zł

Porównywarka 0
Dostępność w salonach:

Białystok

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Bydgoszcz

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Katowice

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kielce

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kraków

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Lublin

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd Parking

Łódź

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Marki)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Posnania)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Woźna)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Sopot

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Szczecin

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Andersa)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Naruszewicza)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Nowogrodzka)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Wrocław

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd
Dostępność:
Dostępny natychmiast
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Słuchawki ATH-MSR7b

Następca niezwykle cenionego na całym świecie modelu MSR7. Słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7b pozwalają wybrać między standardowym lub zbalansowanym połączeniem ze źródłem, oferują  dźwięk w jakości high-res, zapewniając przy tym wygodę użytkowania znaną z modelu ATH-MSR7.

Najważniejsze cechy:

 • zbalansowane połączenia A2DC,
 • przetworniki True Motion o średnicy 45 mm z membranami pokrytymi diamentopodobną powłoką,
 • technologia Multi-layer Air Damping,
 • muszle wyposażone w piankę z efektem pamięci.

Słuchawki ATH-MSR7b

Stworzone z myślą o zaawansowanych odtwarzaczach muzycznych

Audio-Technica ATH-MSR7b są udoskonaloną wersją cieszącego się znakomitą opinią w branży  modelu ATH-MSR7 z serii Sound Reality. Nowy model został zaprojektowany tak, aby z łatwością odwzorować wyśmienitą jakość dźwięku generowaną przez cyfrowe odtwarzacze muzyczne, w szczególności modele wykorzystujące zbalansowane połączenia A2DC. Pozostając wizytówką serii SR, nowa konstrukcja zachowuje cenioną na całym świecie charakterystykę dźwiękową poprzednika, wprowadzając przy tym wiele ulepszeń w odniesieniu do komfortu użytkowania.

Przetworniki True Motion, technologia Multi-layer Air Damping

Przetworniki True Motion o średnicy 45 mm z membranami pokrytymi diamentopodobną powłoką są źródłem emocjonującego dzwięku ATH-MSR7b. Projektanci zastosowali również rezystor z siatką akustyczną ze stali nierdzewnej, której zadaniem jest udoskonalenie odpowiedzi wysokich częstotliwości, a także basowy rezystor akustyczny, zapewniający precyzyjną odpowiedź niskich tonów. Ponadto w słuchawkach wykorzystano technologię Multi-layer Air Damping, która kontrolując przepływ powietrza i redukując niepożądane wibracje zwiększa czystość brzmienia. Wszystko to sprawia, że lekkie i w pełni mobilne słuchawki ATH-MSR7b pozwalają cieszyć się prawdziwym dźwiękiem wysokiej rozdzielczości w dowolnym miejscu i czasie.

Zbalansowane połączenie

Z myślą o uzyskaniu najwyższej jakości dźwięku projektanci przygotowali ATH-MSR7b do obsługi zbalansowanego połączenia (stąd litera „b” w nazwie modelu), które wykorzystywane jest w przypadku najbardziej zaawansowanych mobilnych urządzeń audio. MSR7b dostarczane są wraz z dwoma 1,2-metrowymi przewodami typu Y ze złączami A2DC po stronie słuchawek: jeden z 5-biegunową zbalansowaną wtyczką mini 4,4 mm oraz drugi z 3-biegunowym stereofonicznym złączem mini 3,5 mm.

Komfort użytkowania? Jeszcze wyższy niż dotychczas

Najnowsze słuchawki ATH-MSR7b wyróżniają się także jeszcze wyższym komfortem użytkowania. Projektanci w muszlach słuchawek zastosowali nową, jeszcze lepszą piankę z efektem pamięci, a dodatkowo aż o 20 proc. zmniejszyli wagę słuchawek w porównaniu z ATH-MSR7 (290 g ATH-MSR7 kontra 237 g ATH-MSR7b). Ponadto inżynierowie udoskonalili pałąk nagłowny, dzięki czemu zredukowali siłę nacisku, co przekłada się na większą wygodę podczas długiego słuchania muzyki.

Dane techniczne
Typ Nauszne
Przeznaczenie Uniwersalne
Impedancja (Ω) 36
Pasmo przenoszenia (Hz) 5 - 50,000
Czułość (dB/V) 101
Długość przewodu (m) 1,2m 3,5mm / 1,2m 4,4mm
Konstrukcja Zamknięta
Złącze 3,5 mm (Mini Jack)
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Tak
Składanie Tak
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Tak
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Product card
Karta produktu ATH-MSR7b - Nowa generacja cenionych słuchawek high-res dla miłośników audio ATH-MSR7b jest udoskonaloną wersją najpopularniejszego modelu z serii Sound Reality - ATH-MSR7. Jako konstrukcja reprezentująca linię Sound Reality, nowy model dziedziczy cenioną na całym świecie charakterystykę dźwiękową swojego poprzednika, wnosząc wiele udoskonaleń w zakresie komfortu użytkowania. Zaprojektowany tak, aby odtwarzać najwyższej jakości dźwięk dostarczany przez najnowocześniejsze cyfrowe odtwarzacze audio za pośrednictwem zbalansowanego połączenia A2DC. PDF [486.89K]
Katalog
Audio-Technica Katalog wkładek gramofonowych VM 2017 ENG - PDF [2.39M]
Audio-Technica Katalog wkładek gramofonowych 2017 ENG - W zależności od swoich preferencji, potrzeb i możliwości finansowych użytkownik może wybrać wkładkę gramofonową MM lub MC wyposażoną w igłę ze szlifem stożkowym, eliptycznym, liniowym, Shibata lub MicroLine. W katalogu możemy zapoznać się poszczególnymi modelami z szerokiego portfolio tego japońskiego producenta. PDF [5.52M]
Audio-Technica Katalog wkładek gramofonowych VM 2017 PL - PDF [2.68M]
Podział wkładek gramofonowych ze względu na kształt końcówki igły oraz na powierzchnię styku z rowkiem płyty gramofonowej. - Jednym z najważniejszych elementów każdej wkładki gramofonowej jest igła, która odczytuje sygnał zapisany w rowku płyty. W zależności od profilu zastosowanego zakończenia igła może odczytać większą lub mniejszą ilość informacji zapisanych w rowkach płyty, a kształt szlifu może także wpływać na szybkość zużywania się płyty i samej igły. PDF [67.43K]
Audio-Technica katalog wkładek gramofonowych 2015 ENG - PDF [18.03M]
Test / Recenzja
Test słuchawek Audio-Technica ATH-MSR7b (audiofanatyk.pl, czerwiec 2019) - "Lżejsza konstrukcja, słabszy docisk oraz pozbycie się elementów potencjalnie skrzypiących – wszystko na plus. Także i co do mocniejszego basu jestem jak najbardziej zadowolony. (...) słuchawki są moim zdaniem bardzo dopracowaną konstrukcją, a producent sumiennie popracował nad jej bolączkami, także za to wyrazy szacunku z mojej strony". PDF [4.61M]
Audio-Technica ATH-MSR7b - Recenzja (AudioStereo, Marzec 2019) - Audio-Technica modelem ATH-SR30BT udowadnia, że mając odpowiednie zaplecze technologiczne , że nader rozsądnych przedziałach cenowych można stworzyć produkt nie tylko zaawansowany pod względem konstrukcyjnym, lecz oferujący wystarczający na całotygodniową i to intensywną eksploatację zapas, energii a nade wszystko charakteryzujący się świetnym brzmieniem. PDF [3.60M]
średnia
5
5 2
4 0
3 0
2 0
1 0
2 Recenzje
Ocena:
Godny następca ATH-MSR7. W końcu zrobili normalny przewód stereo no i słuchawki już nie skrzypią, a była to spora wada starszego modelu.
Ocena:
Bardzo dobre słuchawki, będące kontynuacją cenionych MSR7. Zmodernizowano trochę konstrukcję dzięki czemu stały się trochę lżejsze. Nieświadomych może zdziwić fakt wpinania teraz przewodów do obu muszli, co trochę bardziej krepuje ruchy, niemniej jest to zabieg w celu poprawienia jakości dźwięku poprzez zastosowanie połączenia symetrycznego bezpośrednio do muszli, umożliwiając w pełni wykorzystanie jakości współpracy z urządzeniami z łączem zbalansowanym.
W tym celu zresztą dołączany jest drugi przewód z wtykiem 4,4mm, 5 polowym. Według informacji dystrybutora dostępny jest także opcjonalnie przewód z łączem zbalansowanym 4 polowym 2,5mm.
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować
 • Następna generacja słuchawek high-res – AudioTechnica MSR7b

  Cieszący się dużym uznaniem model ATH-MSR7 połączył kompatybilność high-res audio z ultra-komfortową konstrukcją, pozwalając cieszyć się studyjną jakością muzyki w wydaniu mobilnym. Teraz japońska firma wprowadza nową generację tych zaawansowanych słuchawek, model ATH-MSR7b, który jeszcze bardziej udoskonala brzmienie i oferuje lżejszą i wygodniejszą konstrukcję.
 • ATH-MSR7b – idealne słuchawki dla bardziej konwencjonalnych odbiorców

  Audio-Technica przewodowym modelem słuchawek ATH-MSR7b pokazała, że nie zapomniała o miłośnikach bardziej tradycyjnego sprzętu. Testy przeprowadzone przez Marcina Olszewskiego na stronie „Audio Stereo” ujawniły, że była to jak najbardziej dobra decyzja.
 • Test Audio-Technica ATH-MSR7b

  Audio-Technica ATH-MSR7b to kolejna konstrukcja, która została przetestowana, tym razem przez Jakuba Łopatko z bloga audiofanatyk.pl. Te uniwersalne słuchawki wywołały na autorze na tyle duże wrażenie, że doczekały się oficjalnej rekomendacji.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
 • Apartamenty Jagiellońskie
  ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
 • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław