Poprzedni
Następny

Test Audeze iSine 20

Amerykańska firma Audeze jest jednym z wiodących producentów słuchawek na świecie. Od początku istnienia amerykanie wykorzystują najnowocześniejsze materiały, oraz zaawansowaną technologię do tworzenia swoich produktów. Nauszne słuchawki Audeze wzięły rynek szturmem, a melomani i audiofile z całego świata ciągle czerpią ogromna przyjemność z ich użytkowania. Seria iSine powstała jako próba miniaturyzacji przetworników planarnych, oraz zastosowania ich w przenośnych słuchawkach.

Audeze iSine20

Model iSine 20 jest przedstawicielem pierwszej na świecie serii dokanałowych słuchawek planarnych. Jakość dźwięku uzyskiwana z tych słuchawek jest zdaniem wielu uznanych recenzentów w Polsce i na świecie niedostępna dla konkurencji tego typu. Będąc pod ich wrażeniem, udostępniliśmy powyższy model Panu Jakubowi z portalu Audio Fanatyk o wyrażenie swojej opinii na ich temat. Oto co napisał Pan Jakub Łopatko, redaktor naczelny portalu:

„…ich dźwięk jest wciąż tak samo magiczny i angażujący, co w pozostałych modelach. Przede wszystkim jednak bardzo rozdzielczy i tu już dochodzimy do bardzo poważnych zalet, wręcz krytycznych dla zdeterminowania ogromu jakości prezentowanej przez iSine 20. Zwłaszcza wysoka rozdzielczość i czystość dźwięku była tym, co uderzyło mnie tak bezpardonowo od samego początku. Dokanałówki grające tak, jak niejedne pełnowymiarowe mogą pomarzyć? To przecież niemal ziemia obiecana dla fanów najmniejszych formatowo słuchawek…”

”Na dzień dzisiejszy iSine 20 mogę określić jako całościowo jedne z najlepszych słuchawek dokanałowych, jakie miałem zaszczyt gościć w swoich uszach. Dlatego też jestem bardzo zadowolony z możliwości ich przetestowania.”


Audeze iSine 20 pokazały się z najlepszej strony zdobywając nie tylko bardzo wysoką ocenę, ale również rekomendację Pana Jakuba.  Zapraszamy do zapoznania się z tymi doskonałymi słuchawkami zarówno w recenzji na Portalu Audio Fanatyk, jak i w salonach Top Hi-Fi & Video Design, które znajdziecie w największych miastach w kraju.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: