Poprzedni
Następny

TEAC TN-280BT-A3 – najnowsza odsłona gramofonu TN-280BT

TEAC udostępnił do sprzedaży najnowszą odsłonę gramofonu TN-280BT. Udoskonalona wersja tego modelu – określana mianem TN-280BT-A3 – zawiera wkładkę Audio-Technica AT3600L, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się jeszcze wyższej jakości dźwiękiem.

TEAC TN-280BT-A3

TEAC TN-280BT-A3 stanowi połączenie tradycji z nowoczesnością, bowiem jest to gramofon dla prawdziwych entuzjastów analogowego dźwięku, którzy jednocześnie oczekują wygody, jaką zapewnia łączność bezprzewodowa.

Projektanci wyposażyli TN-280BT-A3 w przedwzmacniacz gramofonowy, dzięki czemu model ten może współpracować z dowolnym wzmacniaczem – również tym bez wejścia Phono. Ponadto łączność Bluetooth pozwala w łatwy sposób przesyłać dźwięk wprost do głośników lub słuchawek obsługujących właśnie ten rodzaj łączności bezprzewodowej.  

Na wysoką jakość dźwięku TN-280BT-A3 składa się suma doskonałego zgrania wszystkich elementów, które mają wpływ na brzmienie. Zastosowana wkładka MM Audio-Technica AT3600L – mocowana do statycznie zbalansowanego ramienia – pomaga wydobyć wszystkie dźwiękowe detale, zapewniając przy tym czystość brzmienia.

TEAC TN-280BT-A3

Z kolei podstawa gramofonu wykonana została z płyty MDF o wysokiej gęstości, co przekłada się na skuteczne wytłumienie wibracji i rezonansu. Inżynierowie sięgnęli także po paskowy napęd, dzięki temu ograniczając ryzyko przenoszenia drgań przez pracujący układ napędowy. Urządzenie może odtwarzać winyle z prędkością 33 1/3 lub 45 obr./min, a płyta obraca się na talerzu odlewanym z aluminium.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: