Poprzedni
Następny

Asystent Google podpowie Ci jaka to melodia

Jeśli kiedykolwiek znalazłeś się w sytuacji, w której nie mogłeś sobie przypomnieć tytułu piosenki, jaka chodzi Ci po głowie i zamęczałeś znajomych, próbując im ją zaśpiewać w nadziei na uzyskanie właściwej odpowiedzi, to technologiczny gigant Google właśnie postanowił ułatwić wszystkim życie i udostępnił funkcjonalność asystenta gogle o nazwie „Hum to search”.

Dzięki nowym możliwościom asystenta nie trzeba już liczyć na osłuchania przyjaciół i znajomych oraz w naszym wypadku wątpliwy talent wokalny, wystarczy zanucić, zagwizdać (!) lub zaśpiewać fragment piosenki. 

Korzystanie z tej dogodności jest bardzo proste, wystarczy uruchomić na smartfonie asystenta google i zapytać „co to za piosenka”, a następnie zacząć nucić lub śpiewać poszukiwany utwór, przez 10-15 sekund. Po tym czasie wyszukiwarka przedstawi kilka prawdopodobnych wyników wraz z wskaźnikiem prawdopodobieństwa, na ile zanucony utwór pasuje do utworu. W końcu te wszystkie godziny spędzone przy „Singstar” na Playstation i barach karaoke na coś się przydadzą.

W naszej ofercie znajdziecie komponenty audio, które współpracują z asystentami głosowymi, zatem kiedy w końcu dowiecie się, co to za piosenka, będziecie mogli posłuchać jej na urządzeniach z rodziny MusicCast, takich jak głośniki MusicCast 20 i MusicCast 50 oraz nowa seria amplitunerów Yamaha MusicCast RX-VxA, a także urządzeniach opartych o system BluOS, czyli produktach marki Bluesound. Nie zapominajcie też o słuchawkach bezprzewodowych stworzonych do pracy ze smartfonami z Androidem i iPhone’ach z iOS - więcej na ten temat można dowiedzieć się z naszych poradników:

A jeżeli szukasz sprzętu audio i masz pytania na jego temat, skonktaktuj się z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design – nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Twoimi oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: