Poprzedni
Następny

Targi elektroniki użytkowej IFA Berlin 2020 - w tym roku ONLINE

Dziś rozpoczęły się targi IFA BERLIN 2020, które potrwają do 5 września. Z powodu pandemii targi będą jednak inne niż dotychczas. Organizatorzy starali się z całych sił umożliwić producentom i przedstawicielom firm związanych z szeroko pojętą branżą "tech" spotkanie w jednym miejscu i wymianę doświadczeń. Ze względu na ograniczenia sanitarne, tegoroczne targi IFA w Berlinie są zamknięte dla konsumentów, a wstęp na nie mają jedynie wystawcy, przedstawiciele mediów i dystrybutorzy. Mimo wszystko targi zostały zorganizowane tak, aby umożliwić konsumentom zdalne uczestnictwo w tym wydarzeniu. Przygotowano specjalny portal, który pozwala na śledzenie wydarzeń z targów, a kalendarz jest wypełniony mnóstwem relacji on-line z prezentacji organizowanych przez wystawców.

Chcąc zapoznać się kalendarzem wydarzeń i z treściami, jakie przygotowali dla nas organizatorzy, KLIKNIJ TUTAJ. W tym miejscu po rejestracji uzyskasz dostęp do całych targów w formie online. 

Choć w tym roku zabraknie na targach większości liderów branży audio, to i tak nie mamy na co narzekać. Zapowiada się, że tegoroczne targi skupią się na zagadnieniu sieci 5G, która w niedługim czasie na pewno zmieni również i naszą ulubioną branżę audio-wideo. Już pierwsze prezentacje firmy Qualcomm pokazały, jak technologia 5G będzie zmieniać branżę koncertową, pozwalając dzięki swojej przepustowości na wprowadzenie zdecydowanie większej interakcji cyfrowej podczas trwania samego koncertu. I choć brzmi to z lekka przerażająco (podczas koncertu najważniejsza jest interakcja z artystą, nie z technologią), to wydaje się, że nadchodzące pokolenia będą chciały koncerty przeżywać w nieco inny, bardziej cyfrowy sposób. 

Jednocześnie mamy nadzieję, że w przyszłym roku targi będą mogły powrócić do swojej klasycznej formuły i znów będziemy mogli zachwycać się takimi stoiskami jak to, które prezentuje rok rocznie na przykład firma Yamaha. W tym artykule umieściliśmy kilka zdjęć z takiego stoiska, na którym Japończycy dumnie prezentowali cały swój kapitał wiedzy, który znajduje swoje zastosowanie nie tylko przy sprzęcie audio, ale też przy produkcji instrumentów czy w branży motoryzacyjnej. 

Tymczasem polecamy zapoznać się z treściami przygotowanymi przez wystawców, pod linkiem który umieściliśmy na samej górze artykułu. Udanego weekendu z technologią. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: