Poprzedni
Następny

T 778 – najnowszy referencyjny amplituner kina domowego NAD

NAD Electronics, renomowany producent zaawansowanych urządzeń audio-wideo, przedstawił całkowicie nowy, 9-kanałowy amplituner kina domowego, T 778. Ta referencyjna konstrukcja stanowi połączenie dziedzictwa NAD oraz najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, zapewniając znakomite odwzorowanie dźwięku, łatwość w obsłudze i możliwość przyszłych aktualizacji. T 778 jest już dostępny w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

  • Do stworzenia amplifikacji dla dziewięciu wysokoprądowych kanałów o wysokiej mocy i ulepszonej efektywności, inżynierowie sięgnęli po najnowsze osiągnięcia technologii HybridDigital NAD. Skonstruowany ze specjalnym podejściem wobec mocy znamionowej, amplituner NAD jest w stanie dostarczyć moc ostrożnie szacowaną na 9 x 100 W (norma FTC) i 9 x 80 W (Full Disclosure Power) z wszystkimi kanałami wysterowanymi przy znamionowym zniekształceniu. Aby zachować maksymalną elastyczność, kanały wzmacniacza są konfigurowalne, dzięki czemu te mogą być wykorzystywane dla kanałów efektowych lub w drugiej strefie audio. Zastosowana technika amplifikacji pozwala zagwarantować absolutną ciszę dźwiękowego tła i dynamikę eksplozji, w ten sposób znacznie zwiększając realizm, dramaturgię oraz emocje odtwarzanej muzyki czy filmów.
  • T 778 stanowi idealny wybór dla zaawansowanych, indywidualnie tworzonych systemów kina domowego, co potwierdza m.in. niska obudowa o wysokości 3U oraz dotykowy wyświetlacz TFT w połączeniu z certyfikowanym wsparciem dla wszystkich głównych systemów kontrolnych. Ponadto T 778 pozostaje bezkonkurencyjny pod względem elastyczności i nowoczesnej techniki cyfrowej.

NAD T 778

Tylko NAD oferuje modułową konstrukcję MDC (Modular Design Construction), która odpowiada za zapobieganie przedwczesnemu technologicznemu starzeniu się urządzeń. Połączenie Dolby Atmos 7.1.4, DTS Master Audio i korelacji pomieszczenia Dirac Live zapewnia niebywały realizm, doskonale odwzorowujący każdy detal oryginalnego materiału. Biorąc również pod uwagę przepuszczanie sygnału wideo bit-perfect 4K UHD, amplituner T 778 dostarcza najbardziej gwarantuje najbardziej dokładny dźwięk i obraz, jaki można uzyskać. Całości dopełnia strumieniowanie multiroom high-res poprzez BluOS, które wpływa na doskonałą wydajność muzyczną.

Projektanci NAD wychodzą z założenia, że „proste jest lepsze” i nie inaczej jest w przypadku najnowszego modelu. Ta praktyczna dewiza zapewnia prostą obsługę i do maksimum zwiększa jakość wszędzie tam, gdzie to ma znaczenie. Za idealny przykład może posłużyć pierwszorzędny ekran dotykowy, jak również ergonomiczne udoskonalenia, mające na celu uproszczenie obsługi i ułatwienie dostępu do szeregu różnorodnych funkcji. T 778 stanowi urzeczywistnienie legendarnej jakości dźwięku NAD oraz pełnej kompatybilności z nowoczesnymi funkcjami i formatami, które pozwalają cieszyć się najwyższym możliwym realizmem rozrywki muzycznej i filmowej.

Skupienie się na obrazie i aspektach dźwiękowych surround wśród większości amplitunerów kina domowego obecnie dostępnych na rynku powoduje, że na dalszy plan spychany jest układ audio. NAD wychodzi jednak z założenia, że dla wielu osób muzyka niezmiennie pozostaje najważniejsza. Z reputacją, jaką NAD wypracował sobie dzięki wysokiej jakości brzmienia, oczywistym było, że T 778 zdoła zadowolić najbardziej wymagających audiofilów i wideofilów.

„T 778 opakowuje tę jakość dźwięku w najbardziej interesujące technologie cyfrowe, takie jak BluOS, MQA, Bluetooth, aptX HD i Dirac Live, uzyskując przyjazną dla użytkownika formę” – wyjaśnił Greg Stidsen, dyrektor ds. technologii NAD. „NAD mocno wierzy w to, że jest wiele osób, dla których muzyka zawsze będzie najważniejsza. Z reputacją, jaką NAD cieszy się ze względu na oferowaną wysoką jakość dźwięku, to było oczywiste, że  T778 spełni wymagania najbardziej wymagających miłośników dźwięku i obrazu. Modułowa konstrukcja MDC pomaga chronić ich inwestycję przez wiele kolejnych lat".

NAD T 778

Kluczowe cechy NAD T 778

* 9 kanałów najnowocześniejszej technologii wzmacniacza cyfrowego NAD HybridDigital;
* nowy ekran dotykowy i ulepszona ergonomia ułatwiające obsługę;
* przepustowość wideo 4K UHD;
* strumieniowanie sieciowe high-res BluOS;
* dwukierunkowy Bluetooth aptX HD;
* korekcja akustyczna pomieszczenia Dirac Live;
* DirectDigital DAC - przetwornik c/a ESS Sabre z dekodowaniem MQA - dekodowanie MQA dostępne we wszystkich wejściach cyfrowych;
* modułowa konstrukcja MDC (Modular Design Construction) zapewniająca kompatybilność z cyfrowymi formatami wprowadzonymi w przyszłości. Dostępne dwa sloty MDC;
* przystosowany do instalacji CI (indywidualnych) - port szeregowy RS232. Wejście/wyjście wyzwalacza;
* wejście podczerwieni z funkcją uczenia się.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: