Poprzedni
Następny

Świąteczne okazje 

Chciałbyś poprawić jakość dźwięku odtwarzanego z telewizora, a może szukasz nowych słuchawek, głośnika bezprzewodowego, gramofonu, wzmacniacza, odtwarzacza sieciowego, zestawu stereo lub kolumn głośnikowych? Sprawdź nasze świąteczne okazje i znajdź to, czego szukasz. 

Świąteczne okazje 

Ciekawą propozycją jest choćby wszechstronny zestaw stereo składający się z amplitunera Yamaha R-N800A oraz najnowszych kolumn podłogowych Indiana Line Diva 5. Wystarczy dostęp do sieci Wi-Fi lub Ethernet, aby cieszyć się setkami utworów za pomocą systemu MusicCast. Brzmienie jest naturalne: z klarownymi wysokimi tonami, pełną i naturalną średnicą oraz głębokim, znakomicie kontrolowanym basem. 

Diva 3 i Diva 5 – nowa generacja kolumn głośnikowych Indiana Line z serii Diva

Warto zwrócić uwagę również na system stereo, który tworzą wzmacniacz Hegel H190 oraz kolumny Bowers & Wilkins 603 S3. H190 to najlepszy przykład, jak można stworzyć wzmacniacz, które zapewni przestrzenny, niepodbarwiony dźwięk. Wysoki współczynnik tłumienia oraz solidne zasilanie przekładają się na kontrolę basu, nieprzeciętną dynamikę i szczegółowość, co świetnie uzupełnia wolnostojący model Bowers & Wilkins z najnowszej serii 600.  

Zestaw audio możesz wzbogacić o odtwarzacz sieciowy, np. Bluesound Node. To jedno z najbardziej wszechstronnych urządzeń na rynku, które pozwala zaktualizować swój system audio o nowoczesne funkcje sieciowe. Fani streamingu będą zadowoleni z możliwości dostępu do popularnych platform streamingowych, jak np. Spotify czy Tidal. Wśród złącz znajdziemy wejścia HDMI eARC, optyczne i analogowe, jak również wyjście do podłączenia subwoofera. 

Melomani poszukujący słuchawek nausznych powinni spojrzeć w kierunku modelu Audeze LCD-2 Classic. Duże, a zarazem cienkie, membrany oraz obustronna struktura magnetyczna zapewniają doskonałą równowagę i najlepsze obrazowanie dźwięku. Ta niezwykle wygodna w użytkowaniu konstrukcja generuje bogaty bas, porywające pasmo średnie i urzekające wysokie tony, gdzie wszystkie dźwięki są płynne, klarowne i pięknie ze sobą współgrają. 

Bowers & Wilkins Px7 S2

Doskonałą propozycją wśród słuchawek bezprzewodowych są natomiast Bowers & Wilkins Px7 S2. Nauszniki szybko dopasowują się do kształtu ucha, a użyte materiały od razu pokazują, że mamy do czynienia z produktem klasy premium. Słuchawki dają poczucie obcowania z czymś wyjątkowym, a jeśli dorzucimy do tego świetne, gęste brzmienie i skuteczną aktywną redukcję hałasu, otrzymujemy doskonałe urządzenie. 

Zapraszamy do salonów 

Wszystkie świąteczne okazje zebrane przez Ekspertów Dobrego Brzmienia znajdziesz TUTAJ. Jeżeli masz dodatkowe pytania na temat sprzętu audio-wideo lub chciałbyś przekonać się o tym, jak dana konstrukcja sprawuje się w praktyce, odwiedź jeden z naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design, gdzie nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. 


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: