Poprzedni
Następny

Stax SRM-D10 II – nowy kompaktowy wzmacniacz słuchawkowy

Japońska marka Stax poszerzyła swoje portfolio produktowe o model SRM-D10 II. To kompaktowy, łatwy w przenoszeniu, wzmacniacz słuchawkowy, który jest przeznaczony do współpracy ze słuchawkami elektrostatycznymi. Konstrukcja ta łączy zaawansowane rozwiązania, najwyższą jakość wykonania z minimalistycznym, ale atrakcyjnym wzornictwem, zapewniając nadzwyczajne wrażenia dźwiękowe.

Stax SRM-D10 II

Wierne i naturalne brzmienie

Wzmacniacz SRM-D10 II pozwala uwolnić pełen potencjał słuchawek elektrostatycznych. Model ten jest wynikiem zaangażowania japońskiego producenta w przesuwanie granic technologii audio.

„Kontynuując świętowanie 85. rocznicy powstania marki Stax, przypominamy, jak daleko zaszliśmy jako producent w dążeniu do doskonałości audio. SRM-D10 II wprowadza udoskonalony układ dekodera w stosunku do swojego poprzednika, ulepszając przetwarzanie dźwięku i jego jakość” – powiedział Douglas Ip, szef działu sprzedaży i marketingu Stax International.

SRM-D10 II wykorzystuje także wysokiej jakości wzmacniacz mocy i wspiera częstotliwości próbkowania DSD do DSD256 i PCM do 384 kHz/32 bity. Dzięki temu urządzenie wiernie odtwarza materiały audio, zachowując dynamiczną i szeroką scenę dźwiękową.

Stax SRM-D10 II – nowy kompaktowy wzmacniacz słuchawkowy

Kompaktowy wzmacniacz słuchawkowy

Warto też zwrócić uwagę na niewielkie rozmiary SRM-D10 II, które w połączeniu z niską wagą konstrukcji sprawiają, że wzmacniacz można łatwo przenosić i zabierać ze sobą. Nowy model ponadto obsługuje cyfrowe wejścia USB i analogowe wejścia audio 3,5 mm, oferując elastyczność w podłączaniu do szerokiej gamy urządzeń. Całości dopełnia wytrzymała i odporna na korozję obudowa ze stopu aluminium, która cechuje się minimalistycznym, a zarazem stylowym wzornictwem.

Stax SRM-D10 II – przewidywana dostępność

Wzmacniacz słuchawkowy Stax SRM-D10 II oferowany jest wyłącznie w srebrnej wersji kolorystycznej. Przewidywana dostępność tego modelu w salonach Top Hi-Fi & Video Design i na tophifi.pl to maj br.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: