Poprzedni
Następny

Stax – nowa marka w ofercie Top Hi-Fi & Video Design

W ofercie Top Hi-Fi & Video Design pojawiły się produkty renomowanej marki Stax. Są to przede wszystkim słuchawki elektrostatyczne oraz wzmacniacze słuchawkowe – zarówno modele lampowe, jak i tranzystorowe. Urządzenia tego japońskiego producenta są dostępne nie tylko online – na tophifi.pl, ale także stacjonarnie – w ogólnopolskiej sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design.

Stax

Początki istnienia Stax sięgają 1938 roku, a swój pierwszy produkt firma zaprezentowała dopiero w 1950 roku i był to… mikrofon pojemnościowy. Jednak tym, z czego dziś słynie japoński Stax są przede wszystkim słuchawki elektrostatyczne. Pierwszym modelem wprowadzonym na rynek był SR-1, który trafił do oficjalnej sprzedaży w 1960 roku. Dziś słuchawki marki Stax są uznawane za jedne z najlepszych na świecie.

Już pierwsze modele z logo Stax pokazały, że producent mocno dba o to, aby jego urządzenia gwarantowały możliwie najwyższą jakość dźwięku, a przy tym naturalne i „żywe” brzmienie. Podejście to nie zmieniło się do dziś. Dążąc do osiągnięcia idealnego brzmienia inżynierowie i projektanci Staxa przeprowadzają wiele żmudnych badań i testów z wykorzystaniem prototypowych wersji swoich produktów. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Stax - wkrótce większa dostępność słuchawek w Top Hi-Fi & Video Design

Stax – nie tylko słuchawki elektrostatyczne

Kontynuując dzieło swoich założycieli, Stax nieustannie dąży do zapewnienia możliwie najlepszej jakości brzmienia za pośrednictwem swoich produktów, nie tylko słuchawek elektrostatycznych.

Przez lata prężnej działalności na rynku audio japońska firma produkowała różnego typu sprzęt, a jej oferta nieustannie ewoluowała. Aktualnie pod marką Stax znajdziemy takie kategorie sprzętowe jak:

  • hi-endowe słuchawki elektrostatyczne – są to zaawansowane technicznie konstrukcje, wzorowane na legendarnych już dziś modelach, opracowywanych przez japońskiego producenta początkowo jedynie na rynek profesjonalny. Mimo że mają nowy wygląd i wykorzystują nowe rozwiązania techniczne, pełnymi garściami czerpią także z historycznych modeli renomowanego producenta z Japonii. Jakość słuchawek Stax doceniają nie tylko specjaliści z branży audio, ale także światowej klasy muzycy. Stax określa swoje słuchawki jako „earspeakers”, co jest nieprzypadkowym odniesieniem do klasycznych kolumn głośnikowych, i to tych z górnej półki;
  • zaawansowane wzmacniacze słuchawkowe – są to zarówno modele tranzystorowe, jak i lampowe. Zapewniają wysoką wierność przetwarzania sygnału audio, bez kompromisów. Zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o współpracy w duecie ze słuchawkami elektroakustycznymi marki Stax;

Wzmacniacz Stax ze zmodyfikowanym stopniem wyjściowym i odpowiedniej mocy na kanał

  • akcesoria – w ofercie japońskiej firmy nie brakuje również praktycznych akcesoriów słuchawkowych, zaprojektowanych specjalnie z myślą o dużych i zaawansowanych technicznie modelach nausznych. Mamy tutaj na myśli m.in. wysokiej jakości pokrowce na słuchawki, stojaki czy przedłużacze kabli słuchawkowych.

Zapraszamy do salonów

Zapraszamy na odsłuchy sprzętu marki Stax do salonów sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design. Aktualnie można je przeprowadzić w Warszawie (salon przy ul. Nowogrodzkiej 44), Sopocie, Poznaniu (salon przy ul. Woźnej 14), Katowicach (ul. Strzelecka 8B/LU8) i we Wrocławiu. Dostępni na miejscu specjaliści chętnie pomogą Ci bliżej poznać funkcje i możliwości produktów Stax i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z oferowanymi modelami.

Odsłuchy sprzętu marki Stax, po wcześniejszym umówieniu się, możliwe są również w innych naszych punktach sprzedaży. Prosimy jednak wówczas o kontakt z wybranym salonem Top Hi-Fi & Video Design.

Słuchawki Stax to dowód na to, że producent przywiązuje uwagę nie tylko do jakości dźwięku, ale i do designu


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: