Poprzedni
Następny

Sprzęt w praktyce: Yamaha MusicCast 20 [WIDEO]

Yamaha MusicCast 20

Jak już wiecie z poprzednich materiałów głośnik Yamaha MusicCast 20 to bardzo wszechstronne urządzenie, które znajdzie zastosowanie praktycznie w każdym pomieszczeniu. Dzisiaj na naszym kanale YouTube pokażemy Wam jego kolejne zastosowania.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Pierwsza konfiguracja Yamaha MusicCast 20 | Podpowiadamy jak

Yamaha MusicCast 20 | Instrukcja jak połączyć w stereo, surround, multiroom | Poradnik

Audio Pro G10 wszechstronny głośnik bezprzewodowy z Chromecast


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: