Poprzedni
Następny

Soundbary klasy premium – Eksperci Dobrego Brzmienia polecają najlepsze soundbary

Aby wrażenia dźwiękowe szły w parze z tymi kinowymi, należy zadbać również o odpowiednie nagłośnienie. Rozwiązaniem jest wysokiej klasy soundbar, który zapewnia jakość dźwięku daleko wykraczającą poza możliwości niewielkich głośniczków wbudowanych w nowoczesne telewizory.

Soundbary klasy premium

Nowoczesne soundbary to wszechstronne urządzenia, dzięki którym można cieszyć się przestrzennym dźwiękiem z pojedynczej, smukłej konstrukcji.

Niewątpliwą zaletą jest brak konieczności sięgania po dodatkową elektronikę. Dzięki temu można zaoszczędzić miejsce w salonie i w odróżnieniu od kina domowego soundbary nie wymagają dodatkowego okablowania – ich instalacja jest niezwykle prosta: wystarczy wyciągnąć soundbar z pudełka, podłączyć do telewizora i gotowe. A samo urządzenie można postawić przez telewizorem lub powiesić na ścianie.

Najlepsze soundbary oferują liczne funkcje sieciowe i współpracują z zaawansowanymi formatami dźwięku przestrzennego, np. Dolby Atmos, zapewniając wrażenia do tej pory zarezerwowane dla rozbudowanych systemów głośnikowych. Eksperci Dobrego Brzmienia wyselekcjonowali najciekawsze propozycje, które dostarczą emocjonujące brzmienie w salonie i uprzyjemnią oglądanie najnowszych hitów filmowych.

Devialet Dione

Devialet Dione umożliwia przetwarzanie audio w systemie Dolby Atmos, czego efektem jest czysty dźwięk przestrzenny

Wypełniony innowacyjnymi technologiami soundbar Devialet Dione może poszczycić się imponującą mocą układu wzmacniającego wynoszącą 950 W. Wraz z 17 przetwornikami - 9 pełnozakresowymi i 8 subwooferami o długim skoku membrany - i wsparciem formatów Dolby Atmos oraz Dolby Digital, użytkownik może liczyć na fantastyczne brzmienie wraz z efektem szerokiej sceny dźwiękowej z trójwymiarową przestrzenią dźwiękową.

Loewe klang bar5 mr + klang sub5 + klang mr

Soundbar klang bar5 mr z bezprzewodowym subwooferem klang sub5 obsługuje zaawansowane systemy dźwięku przestrzennego, takie jak Dolby Atmos i DTS:X, czego efektem jest realistyczny dźwięk

Klang bar5 mr to nowoczesny soundbar z Dolby Atmos, który w parze z potężnym subwooferem klang sub5 może współpracować praktycznie z każdym telewizorem. Model ten można dodatkowo rozbudować o stylowe głośniki multiroom z serii klang mr, które świetnie sprawdzą się w roli głośników efektowych, kreując jeszcze bardziej wciągające wrażenia dźwiękowe.

Bang & Olufsen Beosound Stage

Soundbar Bang & Olufsen Beosound Stage wyposażony jest w cztery głośniki niskotonowe i jedenaście przetworników emitujących pełnozakresowy dźwięk

Potwierdzeniem wysokich standardów Bang & Olufsen jest soundbar Beosound Stage, który świetniekomponuje się z wystrojem dowolnego wnętrza. Ten kompatybilny z Dolby Atmos model gra równie dobrze, jak wygląda i pozwala wynieść telewizyjne emocje na wyższy poziom, znacznie uprzyjemniając oglądanie filmów czy seriali. Model ten zapewnia także łatwość strumieniowania muzyki, gdyż projektanci zadbali o to, abyś mógł odtwarzać nagrania za pomocą Bluetooth, Wi-Fi, LAN, Google Chromecast czy AirPlay 2.

Bowers & Wilkins Panorama 3

Soundbary to rozwiązanie stworzone nie tylko z myślą o miłośnikach dźwięku stereo, ale też przestrzennego brzmienia. Najbardziej zaawansowane urządzenia zapewniają wrażenia do tej pory zarezerwowane dla rozbudowanych systemów głośnikowych.

Panorama 3 to najnowsza generacja cenionego soundbara Bowers & Wilkins. W nowym urządzeniu nie zabrakło odświeżonego wzornictwa oraz innowacji technicznych, do których możemy zaliczyć m.in. obsługę formatu dźwięku przestrzennego Dolby Atmos. Inżynierowie nowej Panoramy dopełnili wszelkich starań, aby soundbar świetnie komponował się z nowoczesnymi, płaskimi telewizorami. W tym celu zastosowano wysokiej jakości materiały, a przy tym smukłą i zgrabną obudowę.

Yamaha YSP-2700

Projektor dźwięku, dzięki któremu w trakcie oglądania filmów można cieszyć się prawdziwymi efektami przestrzennymi z dokładnym umiejscowieniem poszczególnych elementów. Dołączany do YSP-2700 bezprzewodowy subwoofer pozwala dodatkowo wzmocnić niskie tony i stworzyć pełniejszą scenę dźwiękową. Ponadto będąc częścią systemu Yamaha MusicCast, urządzenie może bezprzewodowo stanowić element wielostrefowego nagłośnienia całego domu

Zapraszamy do salonów

O możliwościach poszczególnych soundbarów najlepiej przekonać się, odwiedzając najbliższy salon Top Hi-Fi & Video Design. Każdy z naszych salonów wyposażony jest w salę odsłuchową, w której w komfortowych warunkach sprawdzisz, czy brzmienie danego urządzenia spotka się z Twoim gustem muzycznym.

Aby dokonać rezerwacji sali odsłuchowej na dogodną dla siebie godzinę wystarczy skontaktować się z najbliższym salonem telefonicznie lub wypełnić formularz na naszej stronie internetowej www.tophifi.pl.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: