Poprzedni
Następny

Sony Interactive Entertainment przejmuje Audeze

Firmy Audeze i Sony Interactive Entertainment (SIE) ogłosiły zawarcie umowy, na mocy której spółka będąca częścią międzynarodowego konglomeratu Sony przejmuje Audeze – jednego z liderów technologii audio i producenta wielokrotnie nagradzanych słuchawek gamingowych, audiofilskich i przeznaczonych dla profesjonalistów. Przejęcie wzmacnia koncentrację SIE na innowacjach w zakresie dźwięku i pozwoli na wprowadzenie zaawansowanych rozwiązań technicznych Audeze do ekosystemu PlayStation.

Sony przejmuje Audeze

Na mocy podpisanej umowy Audeze nadal będzie działać niezależnie i rozwijać swoje wieloplatformowe produkty, jednocześnie czerpiąc korzyści z bycia częścią ekosystemu PlayStation, za który odpowiedzialna jest firma Sony Interactive Entertainment.

Audeze to wiodąca marka na rynku słuchawek, a to przejęcie podkreśla koncentrację Sony Interactive na innowacjach i zapewnianiu najlepszych wrażeń dźwiękowych użytkownikom PlayStation. Cieszymy się, że możemy wnieść doświadczenie Audeze do ekosystemu PlayStation, opierając się na wielkich sukcesach, jakie udało nam się osiągnąć dzięki PlayStation 5 Tempest 3D AudioTech i bezprzewodowemu zestawowi słuchawkowemu Pulse 3D – powiedział Hideaki Nishino z Sony Interactive Entertainment.

Sony przejmuje Audeze

Amerykańska firma Audeze, z siedzibą w Santa Ana w Kalifornii, opracowuje wielokrotnie nagradzane słuchawki dla profesjonalnego rynku audio, ale także dla melomanów i graczy. Słuchawki te wykorzystują zaawansowane, opatentowane przez Audeze rozwiązania techniczne i unikalne planarne przetworniki magnetyczne, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia dźwiękowe zarówno wszystkim konsumentom, jak i profesjonalistom zajmującym się szeroko pojętą realizacją dźwięku, w tym osobom pracującym w wielu studiach nagraniowych na świecie, także tym zajmującym się udźwiękowieniem gier. Audeze projektuje i produkuje planarne przetworniki magnetyczne oraz profesjonalne słuchawki w swoim zakładzie w USA.

Sony przejmuje Audeze

Sony Interactive stwarza Audeze wyjątkową okazję do zwiększenia skali naszej działalności, ponieważ będziemy kontynuować naszą misję dostarczania najlepszych w swojej klasie słuchawek profesjonalistom zajmującym się nagrywaniem, audiofilom i graczom. Cieszymy się również, że możemy przyczynić się do wysiłków Sony Interactive, aby wnieść wrażenia dźwiękowe ekosystemu PlayStation na wyższy poziom – powiedział Sankar Thiagasamudram, CEO Audeze.

Warunki przejęcia, w tym jego koszt, nie zostały ujawnione ze względu na zobowiązania umowne Audeze i Sony Interactive Entertainment.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: