Poprzedni
Następny

Sonoro Meisterstuck, system audio all in one dla wymagających [Wideo]

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Niemiecka marka Sonoro jest specjalistą w zakresie projektowania systemów audio all in one. Na zachodnich rynkach urządzenia Sonoro są wybierane niezwykle często przez klientów, głównie przez osoby poszukujące urządzeń o wysokiej jakości brzmienia, stylowym wyglądzie i niewielkich rozmiarów. W dzisiejszym pokazujemy co stoi za tym sukcesem. Urządzenie, któremu poświęciliśmy dzisiejszy film, łączy w sobie styl, multi-funkcjonalność i wyróżniającą się na tle tego typu konstrukcji jakość dźwięku. Zapraszamy na prezentację Sonoro Meisterstuck.

Sonoro wpisuje się w potrzeby użytkowników swoim topowym modelem Meisterstuck, który jest też największym urządzeniem w całym portfolio producenta. Mówimy jednak w dalszym ciągu o urządzeniu półkowym, nie angażującym tak dużej przestrzeni jak w przypadku klasycznych zestawów stereo. Meisterstuck odwdzięcza się swojemu właścicielowi z nawiązką nie tylko możliwościami, ale przede wszystkim jakością oferowanego dźwięku.

Po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

 

 

 

Poprzedni
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: